Une formacja padel co pozwalanaucz go padelnawet jeśli nie jesteś z tenisa, jesteś zainteresowany?

Francuska Federacja Tenisowa pracuje nad tym plik od kilku lat. I może się zdarzyć, że to marzenie się spełni wielu graczy padel którzy nie a nie kurs tenisowy FFT. 

W przyszłym roku FFT może zorganizować szkolenie padel co pozwoli po określonej nauce uzyskać jego do celów zawodowych. 

Wybrany urzędnik odpowiedzialny za padel, Hubert Picquier, wyjaśniono nam kilka miesięcy temu: „dużo pracy nad wdrożeniem tego TFP, aby odblokować skomplikowaną sytuację w klubach. W tym okresie FFT robi wszystko, aby rozpocząć to szkolenie w 2021 r. ″.

Praca, która może przynieść owoce już w przyszłym roku.

TFP padelod 2021 roku?

Oczywiście jest to sposób, w jaki FFT może zaoferować wszystkim fanom padel którzy chcą uczyć sportu - zaświadczenie wydane w imieniu państwa przez Ministerstwo Pracy.

Będzie to zatem konieczne dla wszystkich graczy, którzy chcą otrzymać to TFP padel przejść przez skrzynkę do nauki i szkolenia, aby zdobyć umiejętności do nauczania padel.

Nabycie tych umiejętności wymaga programu, aby móc ćwiczyć jako nauczyciel. padel.

Druga zaleta, nawet jeśli ta kwestia nie została jeszcze wyjaśniona przez FFT: nie powinno być określonego limitu ani limitu na nauczanie padel z niniejszym tytułem do celów zawodowych.

Więcej informacji ?

Zapraszamy do zbliżenia się do lig w styczniu przyszłego roku. Dodatkowo postaramy się komunikować na ten temat na przełomie listopada i grudnia. FFT może więc wkrótce komunikować się w klubach w tej bardzo oczekiwanej sprawie.

Już w 2019 r.FFT dostarczył pewne informacje. Wiedzieliśmy, że trudno jest zakończyć ten plik. A FFT może uszczęśliwić ludzi! Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy planują zainwestować padel.

Posiadacze dyplomu państwowego będą mieli, a priori, tylko jeden moduł do walidacji w celu uzyskania tego TFP.

---------------------------------

Obraz: Padel Połączenie z Country Club w Aix-en-Provence

---------------------------------

TFP padel : Dyplom dla czystych graczy w padla

TFP Padel : Szkolenie w 100% padel

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.