Tolito Aguirre, gwiazda APT Padel Wycieczka

Numer 1 w rankingu APT Padel Tour Leonel Daniel Aguirre to prawdziwy fenomen padel, geniusz, niezwykle widowiskowy gracz.

Gracz na najwyższym poziomie

Numer 1 w APT Padel Tour, Leonel Daniel Aguirre jest bardzo dobrym graczem, o czym świadczy 14 zwycięstw w WPT (w 20 meczach) w latach 2016-2017. Wyjątkowa ręka, wielkie ramię, Argentyńczyk nie ma się czego zazdrościć wielu graczom ewoluującym w Europie.

Do tej pory wolał pozostać na swoim kontynencie grając na wysokim poziomie dzięki APT Padel Wycieczka, Leo wygrał, ze swoim partnerem Cristianem Ozanem, 7 z 8 rozegranych meczy w tym skróconym sezonie z powodu pandemii. W szczególności a wspaniałe zwycięstwo u Mistrza Acapulco.

Tolito Aguirre i Cristian Ozan, zwycięzcy APT Acapulco Master 2020

Już nie możemy się doczekać powrotu APT Padel Wycieczka, aby zobaczyć go ponownie w pracy. Potrafi grać zarówno na prawą, jak i na lewą stronę pomimo 71 metrów, Aguirre jest oprócz tego, że jest mistrzem swojego sportu, super spektakularny gracz, to nie na darmo, jeśli filmy jego konto na Instagramie systematycznie buzz !

Sanyo jest fanem

Kiedy widzimy filmy tego prawdziwego geniusza padel, mówimy sobie to Padel Giry, którzy spotykają się dziś w Madrycie, nie odmówią jego kandydatury! Gracz, który wymyśl to na nowo padel i wykonuje nieopisane gesty, jak widać na tym filmie od KikePadelX3!

Kredyt wideo: YouTube KikePadelX3

Ten, który niedawno założył rodzinę i kto mieszka w Meksyku, gdzie uczy padel, jest po prostu geniuszem tego sportu, a kiedy widzisz rzeczy, do których jest zdolny, myślisz tak każdy klub marzyłby o wystawieniu go na wystawę. Pozwalamy Ci rzucić okiem na jego Instagram, pod adresem ten film przedstawiający „jego wyjątkowe”, nieopisany cios, który zadawał już przy wielu okazjach!

Europejczykom, którzy chcieliby widzieć go w pracy w prawdziwym życiu, podobno jego rodak Sanyo Gutierrez, absolutny fan graczaktóry już zaprosił go do swojego domu w Hiszpanii, aby z nim trenować, popchnie go, by dołączył do World Padel Tour. Sprawa do naśladowania, APT, WPT, cokolwiek tak długo, jak będziemy mogli nadal korzystać z talentu tego wyjątkowego gracza!

 

Publié par
Xan Tafernaberry