Niezadowoleni finaliści A1 Padel Otwarte Francja, Tolito Aguirre i Gonzalo Alfonso tak naprawdę nie mają czasu myśleć o powodach swojej pierwszej porażki w sezonie na torze Fabrice Pastor czy odpoczynku na Lazurowym Wybrzeżu...

Rzeczywiście, Argentyńczyków oczekuje się w swoim kraju, gdzie dziś wieczorem będą musieli zmierzyć się z José Diestro i Pablo Lijo. Ci, którzy mają wild-card dla Mar Del Plata Premier Padel P1 musi się jakoś teleportować, jak żartobliwie stwierdził Gonzalo Alfonso w relacji na Instagramie.

Pomiędzy rekonwalescencją, wyjazdami i przygotowaniami do meczu niewiele czasu pozostało zawodnikom, którzy w poniedziałek rozegrają swój pierwszy mecz na boisku. Premier Padel aby otrząsnąć się z emocji. W jakim stanie znajdziemy je dziś wieczorem? Trudno powiedzieć, ale przed publicznością, która z pewnością będzie w pełni oddana swojej sprawie, ci, którzy zamierzają udowodnić, że są w stanie konkurować z parami z głównych losowań toru finansowanych przez QSI, mogli zapomnieć o zmęczeniu zgromadzonym w Ostatnie dni.

Czy uda im się pozbyć doświadczonego Lijo i Diestro? Czekamy na Wasze przewidywania!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !