Jeśli śledzisz amerykański sport, zapewne już wiesz, że Tom Brady, największa gwiazda futbolu amerykańskiego, przeszedł na emeryturę.

44-letni rozgrywający właśnie ogłosił, że odwiesza korki. Po 22 latach dobrej i lojalnej służby ten, który wygrał siedem supermis, postanowił odwrócić ogromną stronę w swojej karierze.

Były numer 12 Patriotów i Buccaneers, obecnie bardzo poszukiwany przez media, wciąż miał czas, aby rzucić okiem na najnowszy post FIP ​​na Instagramie. Post, o którym mowa nowy obwód FIP i QSI, i do którego dodał swoje małe „polubienie”.

Tom Brady jak FIP Instagram

 

 

Czy Tom Brady jest fanem? padel ? Czy zamierza inwestować w ten rozwijający się sport teraz, gdy jest na emeryturze? W każdym razie FIP może pochwalić się aprobatą jednego z największych sportowców na świecie.

Czy niedługo zobaczymy, jak największy przechodzień w historii NFL będzie cieszył się nowym wolnym czasem i dobrze się bawił w ręku? Jedno jest pewne, nie powinno mu zabraknąć precyzji... ani siły ramienia!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !