Skup się dzisiaj na Tomek Pandora, autor piosenki „Joue la comme Galán”, który zdecydował się wydać swoją Kanał YouTube o tej samej nazwie.

Fan Galána

Moja pasja do padel był katalizatorem nowej przygody, którą nazwałem „Zagraj jak Galán”. Będąc fanem Ale Galán, nie mogłem trafić lepiej. To było dla mnie (i padel oczywiście) niewyczerpanym źródłem inspiracji do podejmowania nowych wyzwań sportowych po trudnym okresie w moim życiu.

Graj tak, jakby Galán nie był prostym kanałem YouTube na padel. Chciałbym zaproponować zanurzenie się w podróż amatora poszukującego doskonalenia, który nie ma możliwości wyjazdu na treningi do Hiszpanii. Pomysł jest taki, aby pokazać, jak Pan Każdy, kto kocha padel może ulepszyć to, co ma do dyspozycji. Postanowiłem podzielić się tą przygodą w zabawny, kreatywny i przede wszystkim autentyczny sposób. Będąc osobą kreatywną, piszę powieści, tworzę muzykę, filmy, chciałem to wszystko umieścić na tym kanale.

Kilka wymiarów

W tej przygodzie chcę poznać kilka wymiarów świata padel :

  • Inspirowane szkolenie: Dzięki sesjom prowadzonym przez wybitnych trenerów Moisesa Benavente Mianę i Marcosa Lopeza wnoszę hiszpańskiego ducha do moich treningów, dzieląc się sekretami, które ukształtowały występy znanych zawodników, takich jak Juan Lebron, Stupa i Di Nenno.
  • Moc i wydajność: Zastanawiam się nad znaczeniem odżywiania w procesie progresji padel, oferujący praktyczne porady dotyczące utrzymania ciała w doskonałej formie i gotowości do występów.
  • vlogi z turniejów: od ekscytujących momentów turniejów P250 i P500 po bardziej swobodne wydarzenia P100 lub mieszane z przyjaciółmi, moim partnerem i innymi partnerami do gry. Każdy film oddaje istotę gry i koleżeństwa.
  • Kreatywność w działaniu : Jestem kreatywnym artystą i każdy film jest wyjątkową pracą narracyjną, łączącą oryginalną muzykę (do każdego filmu stworzę muzykę, która będzie następnie dostępna na wszystkich platformach streamingowych), wciągający scenariusz i perspektywę kinową. Oczywiście zawsze z odrobiną dobrej zabawy.

Różne cele

Pozostałe cele łańcucha przy pełnej przejrzystości. : 

  • Adidas Padel : Mam nadzieję, że za pośrednictwem tego kanału uda mi się dotrzeć do wystarczającej liczby osób, aby nawiązać z nimi współpracę. Wiem, że mój poziom jako sportowca mi na to nie pozwoli, ponieważ nigdy nie będę profesjonalistą – i to nie jest celem – ale mam nadzieję, że ten kanał pomoże mi osiągnąć ten cel.
  • 1 VS 1 z Alem Galánem: najbardziej szalonym, ale i najfajniejszym celem tego kanału jest ponowne dotarcie do wystarczającej liczby ludzi, abym mógł pewnego dnia zagrać z Alem Galánem jeden na jednego. Nie po to, żeby go pokonać, bądźmy poważni, ale po to, żeby dobrze się bawić.

Mój cel w programie „Graj jak Galán” wykracza poza zwykłą, sportową podróż. Chcę pokazać, jak fani padel mogą zostać profesjonalistami, pozostając we Francji. To osobista i autentyczna eksploracja pasji i determinacji potrzebnych do ciągłego doskonalenia.

Pozwól fanom się zidentyfikować

Nigdy nie myślałem, że stworzę kanał na YouTubie padel. Jeśli chodzi o muzykę, wideo i komedię, OK, ale dalej padel NIE. Być nikim na świecie padel, nie widziałem sensu. Ale to było podczas rozmów ze znajomymi z padel, bracia Demidoff, których niezwykle cenię, zauważyłem, że na stronie nie było zbyt wielu treści francuskich padel amator. Że ludzie tacy jak Julien Seurin, Man Vives czy nawet Léo Poulain oferowali treści, ale w wymiarze niedostępnym dla takich amatorów jak my, co uniemożliwia nam identyfikację. To oni namówili mnie do uruchomienia tego kanału.

Jego syn jako inspiracja

Jako twórczyni mam wiele pomysłów krążących po głowie, ale przez większość czasu muszę to przemyśleć sama ze sobą. W przypadku pierwszego filmu planowałem stworzyć treści takie, jakie jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania na YouTube w świecie padel. Ponieważ byłem sam i mogłem kręcić, filmować i pokazywać filmy, musiałem zająć się oprogramowaniem. Ale to było sprzeczne z moją kreatywnością.

Wracając z pracy do domu, w samochodzie, mając obok siebie dziewięciomiesięcznego synka, puściłam muzykę, była to muzyka z filmu Kosmiczny Mecz. Mój mały zaczął machać rączkami. Spojrzałem na niego i powiedziałem: „Słuchaj, tata zrobi to w ten sposób, kiedy wejdzie na boisko. World Padel Tour grać z Galantico”. Symulowałem wejście na boisko, witając publiczność itp. W tym momencie zrozumiałem, że muszę iść w tym kierunku, robiąc swoje filmy.

Intro do mojego pierwszego filmu zostało już gotowe. A reszta potoczyła się naturalnie.

Ale zwyciężył

W moim otoczeniu padel, kilka osób podaje mi teksty. Naprawdę wspaniale jest widzieć ten entuzjazm wokół mojego delirium padel i Galana. Wszyscy mówią na mnie Galán. Poza tym dowiedziałem się od siostry Ale Galána, Alby, że widział teledysk i piosenkę. Według niego muzyka jest naprawdę fajna, a teledysk świetny. 

Ale ponieważ nie wrócił do mnie bezpośrednio, widzę, że mam jeszcze dużo pracy do zrobienia, jeśli chodzi o rozgłos, aby Ale mógł być traktowany poważnie. W jego oczach, dzięki temu klipowi (wiedząc, że jestem na poziomie zerowym padel), jestem po prostu fanem (trochę kujonem) i dobrze się bawię. A dzień, w którym zrobię z nim pojedynek sam na sam pod patronatem Adidasa, będzie ogromną nagrodą, ale przede wszystkim maksymalną przyjemnością.

Zdjęcia: Maurice Photography.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !