Valentina Tommasi i Emily Stellato rozpocząć sezon WPT w ten poniedziałek w Madrycie przeciwko młodej i niedoświadczonej hiszpańskiej parze.

W obliczu 17-letnich bliźniaków

W ten poniedziałek para Tommasi-Stellato rozpoczyna turniej w Madrycie. Aby rozpocząć ten sezon na World Padel Tour, odpowiednio 123 i 130. na świecie zmierzą się z Eunice i Priscilą Rodríguez García, dwoje ledwie 17-letnich bliźniaków, o których już wam mówiliśmy !

Torneo twin menores FAP padel

Eunice i Priscila Rodríguez García

W kolumnach Corriere dello Sport, Włosi podzielili się swoimi celów w 2021 roku. „Bardzo się cieszymy z powrotu na międzynarodowy tor”, powiedział Tommasi. „W zeszłym roku zagraliśmy kilka turniejów WPT, ale z różnymi partnerami. Fajnie jest grać we Włoszech, ale porównanie się z Hiszpanem jest bardzo inspirujące ”. Pierwsza pułapka to bardzo młoda para, która zdobyła swoje miejsce dzięki dzikiej karcie: „To dwaj gracze, których nie znamy” przyznaje Stellato. „Niemniej jednak będziemy grać w naszą grę, dając z siebie wszystko, co najlepsze”.

PADEL - VALENTINA TOMMASI - WŁOCHY - 0404021

100 najlepszych goli 

Sezon 2021 powinien być jednym z ambicji Tommasiego i Stellato. „W przypadku Emily myśleliśmy o organizacji większej liczby turniejów międzynarodowych, ponieważ nadszedł czas, aby zmierzyć się z silniejszymi i bardziej doświadczonymi parami”. Dlatego ich celem jest zawsze być częścią Top 3 zaalpejskie iwejść do World Top 100. „Na pewno zagramy w turniejach krajowych i kilku Open. Na poziomie międzynarodowym mamy to szczęście, że kilka etapów turniejów Cupra Fip Międzynarodowej Federacji Padel odbywają się we Włoszech. Oczywiście zagramy też na innych etapach toru WPT ”.

Po turnieju w Madrycie para ma spotkanie z Padel Drużyna Circolo Canottieri Aniene, która pozwala im kontynuować postępy z zawodnikami światowej klasy. Dzięki ich szkoleniu Tommasi i Stellato mają nadzieję wspiąć się w hierarchii i naśladować najwyżej sklasyfikowaną włoską parę w WPT: Chiarę Pappacena i Giulię Sussarello. Liczymy na to, że nadadzą blasku kolorom Bel Paese, którego liczba klubów i praktyków stale rośnie.

François Miguel Boudet Dziennikarz padel sport

Jestem dziennikarzem sportowym mieszkającym w Barcelonie i oczywiście fanem padel.

RMC Sports, L'Equipe Magazine, Sport24, Infosport +, BeIN sports, a teraz wisienka na torcie: Padel Magazine ! ;)