Po długim weekendzie w Tennis Padel Soleil w ramach kwalifikacji wstępnych mistrza Monte Carlo Padel możemy już podsumować zaangażowane siły.

Brak francuskich par 100

Po pierwsze, wszystkie francuskie pary 100% zawiodły. Jednak pary 2 Aix-en-Provence Ferrandez / Fouquet i Boulade / Gauthier nie zaszły daleko. Belgijska para Montoisy / Rochus mogłaby również potwierdzić swój bilet na kwalifikacje mężczyzn. Ale spacer wydawał się zbyt wysoki.

Hazel / Scatena, francuska mistrzyni, znalazła się w bardzo skomplikowanej części stołu. Udało jej się zaliczyć przebieg pierwszej rundy, ale nie udało jej się zmierzyć z parą bardzo przyzwyczajoną do tego typu spotkań: Tello / Chingotto.

Podobnie jak w zeszłym roku, mieszane pary Laurent Benssousan i Nallé Grinda zdały kwalifikacje wstępne. Konieczne będzie, aby w końcu zdali te słynne kwalifikacje, aby dostać się do głównego losowania.

Kwalifikacje do stołu finałowego w Monte Carlo Padel Mistrz zacznie jutro pod koniec popołudnia.

Uruchomienie Monte Carlo Padel Master 2016 / inauguracja tych terenów 2

A Padel Soleil, aby zaznaczyć zakończenie 2 nowych padel i zacznij ten wielki tydzień w padelpubliczność mogła cieszyć się pokazem graczy z World Padel Tour a następnie koktajl.

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.