Po długim weekendzie w Tennis Padel Soleil w ramach kwalifikacji wstępnych mistrza Monte Carlo Padel możemy już podsumować zaangażowane siły.

Brak francuskich par 100

Po pierwsze, wszystkie francuskie pary 100% zawiodły. Jednak pary 2 Aix-en-Provence Ferrandez / Fouquet i Boulade / Gauthier nie zaszły daleko. Belgijska para Montoisy / Rochus mogłaby również potwierdzić swój bilet na kwalifikacje mężczyzn. Ale spacer wydawał się zbyt wysoki.

Hazel / Scatena, francuska mistrzyni, znalazła się w bardzo skomplikowanej części stołu. Udało jej się zaliczyć przebieg pierwszej rundy, ale nie udało jej się zmierzyć z parą bardzo przyzwyczajoną do tego typu spotkań: Tello / Chingotto.

Podobnie jak w zeszłym roku, mieszane pary Laurent Benssousan i Nallé Grinda zdały kwalifikacje wstępne. Konieczne będzie, aby w końcu zdali te słynne kwalifikacje, aby dostać się do głównego losowania.

Kwalifikacje do stołu finałowego mistrza Monte Carlo Padel rozpoczną się jutro pod koniec popołudnia.

Uruchomienie Monte Carlo Padel Master 2016 / inauguracja tych terenów 2

W Padel Soleil, aby uczcić realizację nowych boisk 2 i rozpocząć ten wielki tydzień na padel, publiczność mogła cieszyć się pokazem graczy World Padel Tour, a następnie Coktail.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.