Drugi Major Premier Padel, który odbywa się w Rzymie, rozpoczyna się w najbliższą sobotę. Możliwość spojrzenia na tabelę kwalifikacyjną i zobaczenia różnych konfrontacji.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Francuzi licznie udali się do Rzymu, a kilku z nich jest jednymi z najlepszych w tych kwalifikacjach i dlatego rozpocznie swój turniej w niedzielę.

Inaczej jest w przypadku Bastiena Blanqué, który z Jorge Señoranem zmierzy się dziś o 221:233 z Alamedą (17) / Vidalem (30) w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej. Szansa na remis, zwycięska para zmierzy się jutro z Maxem Moreau i Pablo Acevedo, rozstawionymi 18! Rozpoczyna się również dzisiaj o 17:30 z Nallé Grinda i ekwadorskiego partnera Carlosa Luny, którzy stoją naprzeciw wild-card Włoskie Galli/Sardella. Zwycięzcy tego meczu odnajdą w kolejnej rundzie 100% francuską parę: Bergeron/Leygue.

Jérémy Scatena i Sergio Icardo również wystartują w drugiej rundzie, albo z Deltell (191) / Montiel (297), albo z Luchetti (395) / Vazquez (139).

Zwróć uwagę, że ze względu na Kontuzja Adriena Maigreta w Perpignan para Inzerillo/Maigret została zmuszona do wycofania się.

Tabela znajduje się tuż poniżej.

Zdarza się, że chodzi o program i wyniki ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !