Mistrz My Padel Tour 2017 to wspaniały rocznik. Alix Collombon / Jessica Ginier i Johan Bergeron / Bastien Blanqué wygrywają. Ale nie bez trudności.

Ginier / Collombon: niepokonany

W przypadku pań francuskie liczby przewyższyły Audrey Casanova / Géraldine Sorel w finale. Jednak biorąc pod uwagę występ dwóch par, miał nadzieję na wielki finał. Mistrzowie Francji bez wątpienia wykonali swoją najlepszą grę weekendu po półtonie półtony przeciwko utalentowanej Léa Godallier / Marianne Vandaele.

Dotknięty podczas tego półfinału po utracie seta w tym turnieju, ale nie rzucony, ponieważ odbił się w finale do perfekcji.

Chodź, każde małe rozczarowanie to jednak Géraldine Sorel, który nie zapewnił swojej najlepszej gry w finale, gdy jest świetnym francuskim graczem znanym z regularności.

Blanqué / Bergeron: Trudno być BB

Nasi mistrzowie francuskiego tytułu padel sprawili, że spędziliśmy szalony weekend. Podczas gdy Bastien Blanqué i Johan Bergeron nie byli na topie w ten weekend, udało im się doprowadzić umysł do końca. I właśnie o tym pięknym zwycięstwie musimy pamiętać.

Tak, mecze były piękne. Tak, konkurs się organizuje. Tak, trudno być BB. Ale tak, nasz francuski się nie poddał.

W tym ostatnim dużym turnieju roku z najlepszymi parami Bergeron / Blanqué nigdy nie cierpiał aż tak bardzo do końca. W swojej pierwszej rundzie przeciwko Landtsherre / Lerustre BB zdał pierwszą rundę z bólu (7 / 6 7 / 6).

W starciu z Carité / Salines w ćwierćfinale mieliśmy prawo do najlepszej gry w turnieju, zarówno pod względem jakości gry, jak i napięcia. Mecz, który nasi Francuzi wygrywają po walce przez cały czas, a punkt meczu został zapisany.

W półfinale jest to pracochłonne. Po pierwsze, para Tison / Morillon zapewniła bardzo dobry mecz. Ale tak, mieliśmy rację

czasami na nieobecność Johana, czasami na nieobecność Bastiena. Mecz, który kończy się również w zestawach 3. Para Tison / Morillon może zaspokoić trochę żalu, ponieważ być może było coś do zrobienia, aby stworzyć wyczyn w tej grze.

Bezprecedensowy finał

W finale mieliśmy prawo do bezprecedensowego finału. Obwiniaj parę Loïc Le Panse / Maxime Moreau, która wygrywa w półfinale, eliminując francuską parę 2e Jérémy Ritz i Jérémy Scatena. Mecz złożony z członków 4 zespołu Francji. To znaczy jakość tego półfinału. Jeśli parze Ritz / Scatena uda się wygrać zestaw 1er 7 / 6, tworzy drugi zestaw, spójrzmy prawdzie w oczy, upiornie, że traci 6 / 0. Niesamowite na tym poziomie konkurencji. Moreau / The Panse jest w pełni ożywiony i udało mu się wygrać zestaw 3e 6 / 4 podczas przeprowadzania 4 / 2!

Maxime Moreau i Loïc Brzuch naprawdę świetnie pasował. Ale para Ritz / Scatena pokazała nieobecność w pewnym momencie meczu, który jest drogi.

W finale Bergeron / Blanqué zmierzyli się z Moreanem / Le Panse. Po raz kolejny Maxime i Loïc świetnie pasują. Ale Bastien i Johan kończą, wygrywając ten mecz w zestawach 3.

Master My Padel Tour 2017: wielki sukces

Za sterami tego obwodu Laurent Imbert i Alexis Salles. Udało im się stworzyć niezbędną konkurencję dla francuskiego wiosła. U tego Mistrza przekształcają test.

Wkrótce wrócimy do obwodu 2018;

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.