Co za weekend! Inauguracja Toulouse Padel Club była niezwykłym widowiskiem, w którym prawie 400 zebrał się, aby odkryć padel na bardzo wysokim poziomie.

Na inauguracji, która ostatecznie trwała przez cały weekend, Toulouse Padel Club zobaczył świetnie, że może wyjść poza to.

Świetny program

Przez cały weekend Toulouse Padel Club stał się centrum francuskiego padel.

Mistrzowie 4 i nie tylko pozwolili publiczności odkryć niezwykłe ujęcia. Gracze boczni World Padel Tour (profesjonalny tor światowy), mieliśmy prawo do numerowania świata 1 od 13 lat, Fernando Belasteguin, obecny świat nr 14 Rami Moyano, argentyński Gaston Malacalza, mistrz Francji i Padel Europe 2015 Robin Haziza i Eric Poinsignon, dyrektor producenta padel Concasport.

inauguracja toulouse padel club concasport
Od lewej do prawej: Eric Poinsignon (CONCASPORT), Robin Haziza (REAL PADEL), Fernando Belasteguin, Rami Moyano i Gaston Malacalza

Pojedynek z nożem pomimo wystawy. Robin Haziza grał u boku Fernando Belasteguina. Udało im się wygrać pojedynek z parą Moyano / Malacalza.

Z najwyższego poziomu. Nieco wcześniej para Moyano / Malacalza walczyła z gospodarzami ośrodka Kevin Tournemire i Kevin Tap.

Klub Padel „szyty na miarę”

Po pierwsze, kiedy przybywamy do klubu, kamienie milowe zostały już określone w najdrobniejszych szczegółach. Lekkie gry, parking otoczony krzewami wzdłuż całego wejścia do klubu ...

Kto widział już dom klubowy 250 m² o wysokości z panoramicznym widokiem na cały kompleks, a zwłaszcza na środkowy dywan jest czarny (pierwszy we Francji)? Na pamiątkę padelisty nie widzieliśmy jeszcze tego rodzaju klubów.

klub house toulouse padel clubTo centrum, które liczy korty Padel 7, w tym 5 indoor i 2 outdoor, ma dużo w żołądku.

Ogromny lukier na torcie, klub 100% padel ewoluuje, gdy jego obiekty będą się przenosić z pól 7 na 11 pod koniec roku. Nie będzie już żadnych boisk zewnętrznych. "Ten klub będzie największym klubem halowym we Francji, a na pewno jednym i być może największym w Europie poza Hiszpanią„Wyjaśnia prezes klubu Toulouse Padel, Kevin Tournemire.

Ogólniej „to klub, który został zaprojektowany i zaprojektowany dla padla”. Menedżer klubu wyjaśnia dalej, że „taki klub nie jest wykonywany z dnia na dzień i każdy szczegół został zbadany, aby umożliwić graczom pozostanie w domu".

Kluby często nie oferują tak wielu wysokich korzyści. Dla najbardziej konkurencyjnych sądy oferują wystarczająco dużo miejsca, aby wyjść na piłki. Rzeczywiście, mogliśmy bezpośrednio zobaczyć to na żywo, ponieważ niektórzy gracze spędzali więcej czasu na zewnątrz niż w polu.

zostaw pole padel

Specjalna „touch” Padel Infinity Tour

Gdyby sobota była wielkim dniem z gwiazdami padla ... Realizacja wydarzenia takiego jak Padel Infinity Tour w ten sam weekend była niezwykłym pomysłem zorganizowanym przez mistrza Clémenta Arico. Pary 88 w weekend 1 ... To był zdecydowanie pierwszy weekend!

Przejrzyj niektóre filmy ...

Franck Binisti / Emmanuel Tecles - Padel Magazine

Znajdź wszystkie zdjęcia tutaj:
https://www.facebook.com/PadelMagazine/photos/?tab=album&album_id=976257225804729
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.