Co za weekend! Inauguracja Tuluzy Padel Klub dał niezwykłe widowisko, na którym blisko 400 osób zgromadziło się, aby odkryć padel na bardzo wysokim poziomie.

Podczas tej inauguracji, która ostatecznie trwała cały weekend, odbyła się Tuluza Padel Klub pomyślał o czymś wielkim, aby wyjść poza.

Świetny program

Przez cały weekend, Le Toulouse Padel Klub stał się centrum padel français.

Czterech mistrzów i nie tylko pozwoliło publiczności odkryć niezwykłe ujęcia. Strony gracza World Padel tour (światowy tor zawodowy), mieliśmy prawo do pierwszego miejsca na świecie przez 1 lat, Fernando Belasteguina, obecnego nr 13 świata Rami Moyano, Argentyńczyka Gastona Malacalzy, mistrza Francji i Europy padel 2015 Robin Haziza i Eric Poinsignon, dyrektor producenta boisk padel Concasport.

Od lewej do prawej: Eric Poinsignon (CONCASPORT), Robin Haziza (REAL PADEL), Fernando Belasteguin, Rami Moyano i Gaston Malacalza

Pojedynek z nożem pomimo wystawy. Robin Haziza grał u boku Fernando Belasteguina. Udało im się wygrać pojedynek z parą Moyano / Malacalza.

Z najwyższego poziomu. Nieco wcześniej para Moyano / Malacalza walczyła z gospodarzami ośrodka Kevin Tournemire i Kevin Tap.

Klub padel „Szyte na miarę dla padel"

Po pierwsze, po przybyciu do klubu kamienie milowe zostały już określone w najdrobniejszych szczegółach. Lekkie gry, parking otoczony krzewami biegnącymi wzdłuż całego wejścia do klubu…

Kto kiedykolwiek widział klub o powierzchni 250 m², oferujący panoramiczny widok na cały kompleks, aw szczególności centrum z czarnym dywanem (pierwsze we Francji)? Ku pamięci padelist, jeszcze nie widzieliśmy tego typu klubów.

To centrum, które ma 7 padel w tym 5 wewnątrz i 2 na zewnątrz ma dużo w żołądku.

Ogromna wisienka na torcie, klub 100% padel będzie ewoluować wraz ze wzrostem liczby kortów z 7 do 11 pod koniec roku. Nie będzie więcej boisk na świeżym powietrzu. „Ten klub będzie największym klubem halowym we Francji, a na pewno jednym, a może nawet największym w Europie poza Hiszpanią„Wyjaśnia prezydent Tuluzy Padel klub, Kevin Tournemire.

Mówiąc bardziej ogólnie, „to klub, który został przemyślany i stworzony dla niego padel”. Menedżer klubu wyjaśnia dalej, że „taki klub nie jest wykonywany z dnia na dzień i każdy szczegół został zbadany, aby umożliwić graczom pozostanie w domu".

Często kluby nie oferują tak wielu tak wysokich korzyści. Dla najbardziej konkurencyjnych tereny oferują wystarczająco dużo miejsca, aby wyjść na zewnątrz. Rzeczywiście, widzieliśmy to bezpośrednio na żywo, ponieważ niektórzy gracze spędzali więcej czasu na zewnątrz niż w polu.

Specjalny „dotyk” Padel Infinity Tour

Jeśli sobota była wielkim dniem z gwiazdami padel… Przeprowadź test, taki jak Padel Infinity Tour w ten sam weekend to niezwykły pomysł zorganizowany po mistrzowsku przez Clément Arico. 88 par w 1 weekend… To był zdecydowanie weekend pierwszych razy!

Obejrzyj niektóre filmy…

Franck Binisti / Emmanuel Tecles - Padel Magazine

Znajdź wszystkie zdjęcia tutaj:
https://www.facebook.com/PadelMagazine/photos/?tab=album&album_id=976257225804729
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.