W Padel Club Bois d'Arcy jest jeszcze miejsce na majowy turniej 03-05. Tym razem jest to P500 dla mężczyzn w piątek 03 maja wieczorem i sobota 04 maja w dniu. I P250 dla kobiet w niedzielę 05 w majowy dzień.

Trzej sponsorzy z przyjemnością wspierają ten P500, oferując kilka nagród do wygrania podczas loterii oferowanej wszystkim uczestnikom turnieju. Salony Leopolda oferują kolację w swoim zakładzie, Nox oferuje tekstylia Padelowi, a Volvo weekendy jeżdżące samochodami.

Rejestracja jest teraz uniquement online za pomocą formularza, który jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy kliknąć poniższy link i wypełnić wymagane informacje.

Aby potwierdzić swoją rejestrację, prześlij nam zasady turnieju przed upływem terminu rejestracji. Jeśli przed terminem rejestracji nie zostanie wypłacona żadna płatność, zespoły, o których mowa, zostaną umieszczone na liście oczekujących. Możesz zapłacić za turniej albo na miejscu w Padel Club lub czekiem / przelewem.

Rejestracja jest akceptowana do Kwiecień 28 2019 najpóźniej

Link do rejestracji do turnieju kobiet: https://goo.gl/zJKM6X

Link do rejestracji do turnieju męskiego: https://goo.gl/oEFH1y

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.