Nie zdając sobie z tego sprawy, wchodzimy już w drugą część sezonu padel, odkryj ważne daty na poziomie francuskim i międzynarodowym.

We Francji

We Francji po FIP Gold w Perpignan, WPT w Tuluzie i Greenweez Paris Premier Padel Major, teraz czekamy na Powstanie FIP w Canet-en-Roussillon niecierpliwie. Odbędzie się to od 22 do 28 sierpnia.

WORLD PADEL FIP RISE CANET

Wkrótce jest to również powrót FFT Padel Tour, z dwoma P2000 w drugiej połowie sezonu:

  • 9-11 września: Piramidy, Port-Marly (IDF)
  • 2-4 grudnia: 4Padel Kolomiery (OCC)

Oczywiście nie zapominamy o mistrzostwach Francji w parach, ale także po raz pierwszy w tym roku Interclubs padel :

  • 21, 22 i 23 października: Mistrzostwa Francji 2022 (lokalizacja nie została jeszcze ustalona)
  • 09, 10 i 11 grudnia: Interclubs 2022 (Toulouse Padel Klub)

Na poziomie międzynarodowym

Wydarzeniem roku z pewnością będą mistrzostwa świata 2022, które odbędą się po raz drugi z rzędu w Katarze. Odbędzie się od 1 do 6 listopada.

Wśród najważniejszych wydarzeń mamy oczywiście na myśli mistrzów końca sezonu trzech profesjonalnych obwodów. Że z APT Padel Wycieczka odbędzie się od 5 do 11 grudnia w miejscu, które nie zostało jeszcze ustalone. To z World Padel Tour odbędzie się w dniach 15-18 grudnia w Barcelonie. Na razie nie mamy więcej informacji na ten temat Premier Padel. Zauważ, że czwarty major Premier Padel odbędzie się w Meksyku od 28 listopada do 4 grudnia.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !