KOMITET TENISOWY AVEYRON, KOMITET TENISOWY TARN, LIGA TENISOWA BRYTYJSKA, KOMITET TENISOWY PIRENEES ORIENTALES, LIGA PROWENCYJNA-ALPY-COTE D'AZUR, KOMITET TENISOWY HAUTE VIENNE, KOMITET PIRENETY, ATLANTYKIPADEL CLUB AGEN, DORDOGNE TENIS COMMITTEE, GRAND EST TENIS LEAGUE, GIRONDE TENNIS COMMITTEE, CHARENTE MARITIME TENIS COMMITTEE, LANDES TENIS COMMITTEE, AUDE TENIS COMMITTUE, AUVERGNE-RHONE-ALPES TENIS, KOMISJA TENISOWA LANDES, KOMITET TENISOWY AUDE, AUVERGNE-RHONE-ALPES TENISA TENIS GERS, BOURGOGNE FRANCHE COMTE LEAGUE, KOMITET TENISOWY GARD, KOMITET TENISOWY SAONE ET LOIRE, CENTRUM SPOON, KLUB TENISOWY BOURBON OLYMPIQUE, TC DE BANDOL,PADEL BOCAGE,PADEL POSTAWA, AGNETZ ASSOCIATION SPORTIVE, TC TOULONNAIS, PRACA I PADEL CHMIEL JAKO MILLI, ESPRIT PADEL KLUB, SPORTOWY KLUB TENISOWY DE CASSIS,PADEL TOUCH ARCACHON BASIN, HOSSEGOR ODYSSEY TC, BIG PADEL, BIARRITZ OLYMPIQUE, LAGORD TENIS SQUASH, TESTE TC, STADION ATLANTYCZNY MULTISPORTS, SAINTES TC, TC SAINT CYRIEN,PADEL SPOT, SALJON TC, 4PADEL METZ POŁUDNIOWY, PIĘĆ PADEL ANNEMASSE, SPORT HORYZON, SETE PADEL,TENIS PADEL CAP D'AGDE, TC DE LA VIERE, KLUB TENISOWY DE PIGNAN, TENIS PADEL CLUB PALAVAS, BEZIERS PADEL KLUB, HAUTS DE NIMES PADEL KLUB, ŚWIĄTYNIA SPORTU, 4PADEL,PADEL TOLOSA, EVREUX ALM, CZERWONA GWIAZDA PADEL KLUB TENISOWY, SARLAT TC, PINSAN EYSINES TC, TENIS PADEL CARNAC BEAUMER, VAUZELLES ASA, NEVERS ASPTT, RACKET PARK BPST, BRIGNAIS-CHAPONOST (KLUB TENISOWY), REUNION PADEL KLUB, TC BARBOSSI, TCM VENCOIS, KLUB TENISOWY LA CIOTAT, KLUB TENISOWY ANGERS, TC PADEL REICHSTETT, TC LORGUAIS, ELECTRICITE STRASBOURG AS, KLUB TENISOWY LE BRIOLET, JEJ KLUB TENISOWY, TCM MOUANS SARTOUX, 4PADEL Mulhouse, TC CASTELBRIANTAIS, SAINT ASTIER TC, KLUB TENISOWY MARIGNIER, TC SAINT-VICTORET, STADE MONTOIS, OBSZAR PADEL KLUB, CHAMBERY TC, TC FRONTIGNAN, TC PORT BARCARES, KAZA A PADEL KLUB, HUB PADEL, TENIS SPORTOWY VENDOME UNION, TENIS HERMITAGE ACADEMIE, TENIS USPGSECTION, SAINT JORIOZ TC, SAINT PRIEST (KLUB TENISOWY DE), TC MONPLAISIR THEZAN, OLYMPIQUE GRANDE-SYNTHE, LUY DU BEARN, TC, 4 SIGN, P PADEL, PROVINS TC, LIGUE ILE DE FRANCE TENNIS, MOULINS LES METZ TC, AS TENNIS PADEL LUCOIS, WSZYSTKO W PADEL ASSOCIATION, ASPTT GRAND LYON TENNIS, POITIERS STADE, TEICH DELTA TC, ASPTT MONTPELLIER, MELGORIENNE RACQUET, IPC SPORT, ACACIA TC, MUNICIPAL 5EME (KLUB TENISOWY), TENIS SQUASH BADMINTON, DUNKERQUE, ORBELGETT, AGLUGETT, AGLUG KLUB TENISOWY PIEGON, TC BEAUSOLEIL, STOWARZYSZENIE TCP PADEL,PADEL CLUB DE L'ALBIGEOIS, TENIS SQUASH BADMINTON VALENCIENNES, MB PADEL,TEN PADEL BOIS D ARCY CLUB, ROUEN PADEL SPORT ASS ARENA, 4PADEL BORDEAUX, GUETHARY TC, MIEJSKA PIŁKA NOŻNA LILLE LEZENNES, ZESTAW GIER PADEL,4PADEL LIMOGES, SEYNOD ETOILE SPORTIVE TC, MONTANAY (TENIS CLUB DE), COULOUNIEIX CHAMIERS, BORDEAUX TC, TC VIGNAL, AS PADEL MIŁOŚNICY, DARDILLY SZAMPAN (KLUB TENISOWY), EFM DUNKERQUE,PADEL DES ANCISES, BIEVILLE TC LA POMMERAIE, ANNECY TENIS, PLANETE RAQUETTES SAS, PERIGUEUX CA, WIN WIN PADEL, VERNON TC, LA BAULE TC, TULUZA PADEL KLUB,PADEL I FOOT STRASBOURG, KLUB SPORTOWY NANTES, TEREN MIEJSKI TC, BOURG DE PEAGE TC, PARK TENISOWY LOU, 4PADEL Rouen, LE FIVE VALENCIENNES, BISCARROSSE OLYMPIQUE TC, CARNAC TENNIS CLUB DE BEAUMER, SAS PADEL RIWIERA,PADELSPOTKANIE TENISOWE 4 PADEL, WSZĘDZIE - B14, TC SALEILLENC, CLUB DE PADEL DE L'ADOUR, US PECQ SEKCJA TENIS, TC DU MAS, TC GRAND STADE ST CYPRIEN, SARL LV SPORTS, RODEZ TENIS PADEL, 5 RAKIET, TC BILLARGUES, KLUB TENISOWY AMIENS METROPOLE,PADEL MARSEILLE, ADN SPORTS, PAPE (TENIS CLUB DE LA), NORGES LES BOIS TC, TC ESSARTAIS, ANGERS PADEL, CLUB DES CEDRES, KLUB TENISOWY DE GEMENOS, BRUYERES (LES) TC, 4PADEL STRASBURG, EL PADEL KLUB TENISOWY ASCAP MONTBELIARD, COSD-TCB, KLUB TENISOWY TC DE MONTREDON CORBIERES, AS LES PYRAMIDES, COMMITE CHARENTE TENNIS, KLUB TENISOWY TC DE STRASBOURG, KLUB TENISOWY MEZZAVIA, SAS SEVAN, sekcja TENISOWA RENNES GARDEN, CLUB CHOIS RAMASS, PADEL SHOT, TC BAILLY NOISY LE ROI, GANNAT (KLUB TENISOWY), RUGBY PARK 64, TREMBLADE TC (LA), TC BITERROIS, TC DES LOGES ST GERMAIN, AS CHAPELLE ST AUBIN, USC MOULIN A VENT, AS TENIS LA CIOTAT / CEYRESTE, SAINT CHAMOND (TEN SQUASH CLUB), AKADEMIA TENISOWA DE LUMINY, TENIS PADEL CLUB PEYNIER, LIGUE PAYS DE LA LOIRE TENIS, PROWENCJA PADEL, OGRÓD TC ST JEAN DE MONTS, TC GRUISSAN, KLUB TENISOWY DE L'ILE DE SAINT MARTIN, RNC SOCC ORANGE, KLUB SQUASH PARC DUCUP, KLUB TENISOWY TARASCON, KLUB TENISOWY VALLIERES,Padel Club de Solesmes, PIAN MEDOC AS, AUC TENIS - PADEL, CASTELPONTIN (KLUB TENISOWY), CLERMONT UC, TENIS COMMITE HERAULT, TENIS KLUBOWY ENTREPRISE FFT, AS MANTAISE, 4PADEL SAINT LOUIS, TENIS USAP, CUSSET (KLUB TENISOWY), ASPTT CARCASSONNE, TC ARGELES SUR MER, JUSSACOIS (KLUB TENISOWY), KLUB TENISOWY ST GEORGES LES BAINS,KAZ A PADEL KLUB, TENIS CANET 66, TC ROQUETTAN, LE CENTRAL CLUB, GISORS TC, INSIDE CLUB, TALENCE USTCT, VAUX SUR MER TC,PADEL SHOT ST ETIENNE, ARCACHON TC, LIGUE NOUVELLE CALEDONIE TENIS, CENTRAL SPORT CLUB, TC SEDAN, VIENNE TC, 4 PADEL MARVILLE, AS GEISPOLSHEIM-GARE, NRD TENIS PADEL GUIPAWAS, STADE TOULOUSAIN KLUB TENISOWY, LE S'MATCH, FAREBERSVILLER TC, TENISOWY KLUB FOUESNANT, ASPTT CARPENTRAS, CHANTILLY CLUB, ES BONCHAMP, TC DIONYSIEN STE CLOTILDE, BOURG LES VALENCE TC,PADEL FABRYKA,PADEL TOLOSA MONTAUBAN ACADEMIE, OLIMPIJSKI TENIS SEMEAC, TENIS PADEL CLUB BARCARES, LA BUISSE TC, WSZYSTKO W TENISOWYM KRAJU CLUB DE GRASSE, TC ACACIAS, BAJH SAS SPOON CENTRE, WSZYSTKO W PADEL DECINES, TENIS SQUASH LES PEUPLIERS, LYON (KLUB TENISOWY), KOMITET TENISOWY LOIR I CHER, LE PUY (KLUB TENISOWY), LUZIEN TC, LIGUE CENTRE VAL DE LOIRE DE TENIS, TENIS PADEL CONCARNEAU, LIGA TENISÓW CORSE, 4PADEL ORLEANS, FOREST HILL (TC MEUDON), SAINT FLORENTIN ES, CITY SPORT, TENNIS LES TEMPLIERS LAGNY, ANDREZIEUX BOUTHEON (TC),PADEL KLUB CARCASSONNE, 4PADEL TOULOUSE COLOMIERS, KOMITET TENISOWY LOIRE, METZ ASPTT, KLUB TENISOWY SAINT PRYVE, TENIS I PADEL CLUB BARBOSSI, TC DES CLAYES, TENIS-PADEL Z LORGUES, ENDEMIK CLUB, GUJAN MESTRAS TC, TENISÓW I PADEL BOURG LES VALENCE,KLUB TENISOWY LA PLAINE - LE LAMENTIN,SPOON CENTRE THISE,TC DOUAI,Stadion 16,TENIS&PADEL BOURG LES VALENCE, KOMITET TENISOWY DROME, CENTRUM ŁYŻKI NEVERS (Challuy), TENIS PADEL MAUGUIO, BREIZH PADEL AS, COMITE LOT ET GARONNE TENIS, COMITE SOMME TENIS, JARVILLE TSB, NIEPEŁNOSPRAWNI SPORT ANTIBES MEDITERRANEE, RACING TENNIS CLUB DE ROUBAIX, NICE LAWN KLUB TENISOWY, UNIEUX (KLUB TENISOWY), LOTIMORGES ANIFATIME MAŁPA PADEL,KLUB TENISOWY INGRE,VILLENEUVE/LOT TC,MONTBRISON (KLUB TENISOWY),SAS EVER GO,MIANO LE HAVRE TC,TC EZE,TENIS VALRAS,KLUB WIEJSKI PADEL,PADEL MAS CLUB, SAS KYPH MOOVING ARENA, MARTINIQUE TENIS LEAGUE, FIVE LENS LIEVIN, AGASC TC MONTALEIGNE, AMSLF TC GALLIENI, HEM TC, FACTORY 5, MY PADEL,TC ST MARTIN SUR LE PRE,FEURS (KLUB TENISOWY DE),JS COULAINES,FEDERACJA TC,THONON LES BAINS TC,KLUB TENISOWY GIEN,BUXEROLLES TC,KLUB TENISOWY ROANNE,ATP FLEURY ST PIERRE LA MER,BEZIERS INDOOR PADEL,DIJON TC,O'PADEL,RC SPORT CENTRUM - ARENA, MONTBONNOT TC, WSZYSTKO W TENISIE PADEL GRASSE COUNTRY CLUB, STOWARZYSZENIE TENISOWE AVT VENELLOISE, TC BISCHWILLER, KOMITET TENISOWY TARNA I GARONNE

Czy chcesz zapisać się do naszego biuletynu dotyczącego tych badań?

Otrzymasz wiadomość e-mail o każdym nowym turnieju odpowiadającym temu wyszukiwaniu

Rejestracja pomyślna

Otrzymasz wiadomość e-mail o każdym nowym turnieju odpowiadającym Twojemu ostatniemu wyszukiwaniu

Udana rezygnacja z subskrypcji

Zostałeś pomyślnie wypisany z alertów turniejowych

Odzyskiwanie turnieju

26 Może
  • Telefon: 0611299363
    Adres:AVENUE DE LA LAUZIERE, AVENUE DE LA LAUZIERE - 13592 AIX EN PROVENCE
    Sędzia: Olivier SIAS
26 Może
  • Telefon: 0231443154
    Adres: 4 chemin de Beauregard - 14112 BIEVILLE BEUVILLE
    Sędzia: Damien John
26 Może
  • Telefon: 0699390102
    Adres: 113 rue de Curembourg - 45400 FLEURY LES AUBRAIS
    Sędzia: David Cartier
26 Może
  • Telefon: 0467396447
    Adres: Cami De Canto Rano - 34350 VALRAS
    Sędzia: Fabrice REBY

  • TURNIEJ zarezerwowany dla osób na wózkach inwalidzkich

26 Może
  • Telefon: 0494792938
    Adres:La Rocade, 54 CHEMIN DES TENNIS - 83350 RAMATUELLE
    Sędzia: Emmanuelle MAUSSET
26 - 27 Może
  • Telefon: 0478269283
    Adres: Chemin des Bouchets - 69800 ŚWIĘTY KSIĄDZ
    Sędzia: Elena MARTIN
26 Może
  • Telefon: 0170249415
    Adres: 51 z Roger Salengro - 93120 La Courneuve
    Sędzia: David Cartier
26 Może
  • Telefon: 0467310435
    Adres:łącz. route de bedarieux, Imp des Elfes - 34500 BEZIERS
    Sędzia: Philippe Bordes

  • Wystąpił błąd, turniej odbędzie się w piątek 27 maja, a nie w czwartek 26 maja

26 Może
  • Telefon: 0490516205
    Adres:FERME DES COURREGES, PLACE RENE Clair - 84100 POMARAŃCZOWY
    Sędzia: Michael VAUDOIS
26 Może
  • Telefon: 0516193452
    Adres: 24 aleja Paul Langevin - 17180 PERIGNY
    Sędzia: Harold BERNARD

  • REJESTRACJA NA ASPS17.FR

26 Może
  • Telefon: 0783522303
    Adres: 11 rue Karl Marx - 82000 MONTAUBAN
    Sędzia: Jerome CAUCHY
26 Może
  • Telefon: 0494295540
    Adres: Avenue Albert 1er - 83150 BANDOL
    Sędzia: Eric REINERT
26 Może
  • Telefon: 0426176827
    Adres: 2 AVENUE SIMONE WELON - 69150 DECINES CHARPIEU
    Sędzia: Maxime VINCENT

  • OD 10:30 DO 19:00

26 Może
  • Telefon: 0467005007
    Adres: 44 rue Suzanne Noel - 34500 BEZIERS
    Sędzia: Francois LORENZO
26 Może
  • Telefon: 0545355200
    Adres: 40 rue armand Simard - 16100 KONIAK
    Sędzia: Francois CARLES

  • Rejestracja bezpośrednio na Stadium16 lub telefonicznie 05.45.35.52.00 oraz mailem stadion-16@orange.fr 

    Możliwy catering na miejscu, przy ładnej pogodzie będzie grill

    Stadion drużynowy16 

26 Może
  • Telefon: 0607277272
    Adres: 8 Av Patrick Guillot - 58000 NIGDY
    Sędzia: Artur RICHARD

  • Rejestracja tylko u sędziego (Arthur Richard) pod numerem 06.71.52.62.69.

    Turniej utrzymywany w zależności od pogody. Sędzia poinformuje Cię o tym 3/4 dni wcześniej, jeśli kiedykolwiek zostanie anulowane. 

26 Może
  • Telefon: 0388301760
    Adres: 8, RUE EMILE MATHIS - 67201 ECKBOLSHEIM
    Sędzia: Maxime BERARD

  • Witam,

    P100 otwarte w czwartek 26 maja od 12:00 do 19:00.

    Rejestracja tylko przez e-mail na adres:

    Strasburg @ 4padel.fr z

    - Imiona i nazwiska dwóch graczy

    - Numery licencji obu graczy

    - Adresy e-mail obu graczy

    - Numery telefonów obu graczy

26 Może
  • Telefon: 0559265616
    Adres: chemin du trinquet - 64210 GUETHARY
    Sędzia: Pascale ETCHEMENDY

  • Od 14h

26 Może
  • Telefon: 0450845903
    Adres:16, RUE 2 MONTAGNES - 74100 VILLE LA GRAND
    Sędzia: Yohan BORGEL
26 Może
  • Telefon: 0361448121
    Adres: 1 avenue Jean Monnet - 59640 Dunkierka
    Sędzia: Jonathan Uzan
26 Może
  • Telefon: 0559856761
    Adres: stara droga St - 64310 st pée sur nivelle
    Sędzia: Filip BAGET
26 Może
  • Telefon: 0559856761
    Adres: stara droga St - 64310 st pée sur nivelle
    Sędzia: Filip BAGET
27 - 28 Może
  • Telefon: 0699390102
    Adres: 113 rue de Curembourg - 45400 FLEURY LES AUBRAIS
    Sędzia: David Cartier

  • BASENY W PIĄTEK WIECZOREM I W SOBOTY RANO, LOSOWANIE W SOBOTA POPOŁUDNIE

27 Może
  • Telefon: 0624568938
    Adres:Park Wodny, 9 rue de Dublin - 34200 SETE
    Sędzia: Guillaume LARY
27 Może
  • Telefon: 0467477074
    Adres:kompleks sportowy, Av de l'Europe - 34570 PIGNAN
    Sędzia: Xavier BEUSNARD
X