TPC Matchpoint współpracuje z MATCHi, tworząc jedną z największych sieci sportów rakietowych na świecie!

DOPASUJ, wiodąca platforma sportów rakietowych w krajach skandynawskich, gospodarze Punkt dopasowania TPC w rozwijającej się sieci. Ta fuzja rozszerza globalny zasięg MATCHi w sportach rakietowych i po raz kolejny udowadnia jego ambicja, aby stać się preferowaną platformą dla globalnej społeczności sportów rakietowych.

Założona w 2012 r. w Göteborgu w Szwecji platforma MATCHi oferuje łatwy w użyciu system rezerwacji i płatności na kortach, zarządzanie aktywnością i rozgrywkami, współpracę z graczami i transmisje na żywo, a także zautomatyzowaną wypożyczalnię rakiet śnieżnych. MATCHi oferuje teraz pełne usługi dla ponad 2 witryn i 500 milionów graczy i jest zaufanym partnerem rezerwacji wielu operatorów padel na całym świecie.

Od 2020 r. liczba obiektów, które wybrały MATCHi jako preferowaną platformę sportów rakietowych wzrosła organicznie o 308%, przy wartości księgowania 1,5 miliarda koron szwedzkich wygenerowanej przez graczy w ciągu ostatnich 12 miesięcy (zobacz artykuł ewolucja padel w Szwecji). Aby przyspieszyć rozwój i powitać TPC Matchpoint w swojej sieci, MATCHi pozyskało ostatnio dodatkowe finansowanie od swoich obecnych inwestorów Verdane i Sprints Capital. Łącząc siły z TPC Matchpoint, MATCHi oferuje nowe możliwości zaangażowania się na innych ważnych rynkach sportów rakietowych, takich jak Hiszpania, Włochy i Ameryka Łacińska.

Obecny w 30 krajach, z 1 połączonych witryn i 000 milionem graczy korzystających z platformy rezerwacji, TPC Matchpoint to jeden z największych systemów zarządzania sportem na świecie. Założona przez Nacho Daroza i Antonio Carrióna firma TPC Matchpoint oferuje kompleksowy, dostosowany system do miejsc i graczy na całym świecie. Dzięki silnej obecności TPC Matchpoint w Europie Południowej i Ameryce Łacińskiej, partnerstwo to zapewnia firmie MATCHi nowe możliwości kontynuowania podróży w kierunku ustanowienia globalnego ekosystemu sportów rakietowych, łączącego graczy z witrynami. Daniel Ekman, dyrektor generalny MATCHi, komentuje: „Cieszymy się, że możemy powitać TPC Matchpoint w społeczności sportów rakietowych MATCHi. Jako firma zbudowana na tych samych wartościach co MATCHi, wspólnie z naszymi silnymi klientami i partnerami zbudujemy najlepszą sieć sportów rakietowych na świecie.”

Nacho Daroz, Dyrektor Zarządzający TPC Matchpoint, mówi: „Odkąd rozpoczęły się rozmowy, mocno czuliśmy pasję MATCHi do umożliwiania globalnej społeczności sportów rakietowych więcej grania – co jest zgodne z naszymi wartościami. Łącząc siły z MATCHi, otwierają się przed nami nowe możliwości angażowania zarówno obiektów, jak i graczy z całego świata i nie możemy się doczekać współpracy.

W niedalekiej przyszłości, TPC Matchpoint i MATCHi pozostaną dwoma oddzielnymi podmiotami, z unikalnymi synergiami biznesowymi i sieciowymi między tymi dwiema firmami. Dzięki tej wspólnej podróży MATCHi jest o krok bliżej swojego celu: zostań głównym partnerem globalnej społeczności sportów rakietowych.

Publié par
Nasser Hoverini