Ulubione pary Barrera / Egea i Chiostri / Alfonso musiały walczyć zeszłej nocy Półfinały APT Padel Wycieczka Mistrzu Paragwaju, spotykamy ich dzisiaj w finale!

Faworyci byli nękani zeszłej nocy w Asuncion, ale ostatecznie wyszli z tego cało. Dlatego dzisiaj w finale znajdziemy rozstawione numery 3 i 5.

Alfonso/Chiostri do umysłu

W pierwszym półfinale Gonzalo Alfonso i Federico Chiostri, który pokonał Scatenę/Icardo w XNUMX/XNUMX finału, zakończył mecz wygraną, naznaczony dużą nerwowością z obu stron i nietypowymi błędami.

W tym konkretnym kontekście to najlepiej sklasyfikowana para najlepiej rozpoczyna mecz, od początku 6/1. Przeciwnicy szybko reagują, co z kolei zadaje błyskawiczne 6/2. Mecz musi rozstrzygnąć się w trzecim secie i Chiostri/Alfonso przejmują kontrolę, by ostatecznie wygrać 6/1 2/6 6/3.

Kontuzjowany w brzuch, Maxi Cejas nadal będzie miał duży mecz, często dominując wymiany dzięki nienagannemu wyczuciu piłki. Z drugiej strony Maxi Sanchez trochę przegapił to wydarzenie. Nieskuteczny w uderzeniu, młody Argentyńczyk zbyt często był niecierpliwy, oferując łatwe piłki swoim przeciwnikom. W każdym razie pozostaje bardzo pozytywny turniej dla tej pary, która podczas tego Mastersa rozegrała 4 mecze w trzech setach !

Arce/Dal Bianco niedaleko od wyczynu

W drugim półfinale Maximiliano Arce i Franco Dal Bianco wylądowali z mocnym zamiarem wydobycia nowego nasienia od tego mistrza APT Paraguay. Zainspirowani od początku meczu młodzi Argentyńczycy zaatakowali starszych i wykorzystali szybką przerwę, aby wygrać pierwszego seta 6/4.

Dwie pary zmierzą się w drugim secie z dużą intensywnością i wreszcie tak się stało Egea/Barrera który mentalnie wygrał tie-break 7 punktów do 4. Ożywiony wygraną drugiego seta, rozstawiony numer 3 w końcu wygrywa 4/6 7/6 6/2. Drugi finał w dwóch turniejach dla argentyńskiej pary, która wykazała się dużą regularnością. Ze swojej strony młodzi Arce i Dal Bianco będą robić wrażenie przez cały czas trwania zawodów i oczywiście jeszcze raz usłyszą, jak o nich rozmawiamy!

Finał Barrera/Egea (3) kontra Alfonso/Chiostri (5) jest zaplanowany na 11:00 czasu lokalnego (15:00 we Francji). Tymczasem oto najpiękniejsze zdjęcia z wczorajszych spotkań!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !