To koniec jednej z najbardziej legendarnych par w APT Padel Wieża: ta złożona z Federico Chiostri i Gonzalo Alfonso!

Delfiny Maxi Arce i Franco Dal Bianco pochodzą z ogłosić to w sieciach społecznościowych : kończą wspólną przygodę. To małe trzęsienie ziemi na APT Padel Wieża, w której dwaj mężczyźni, dawne numery 1, tworzyli jedno z najpotężniejszych skojarzeń.

Patrząc z zewnątrz, decyzja ta może wydawać się bardzo zaskakująca dla dwóch Argentyńczyków, którzy zostali pięciokrotnie ukoronowani razem w APT. Rzeczywiście, chociaż wciąż są parą numer 2 w tabeli, Alfonso i Chiostri nie zdobyli ani jednego tytułu w tym sezonie, a ich ostatnie wyniki są wyraźnie niegodne ich statusu, z trzema eliminacjami w XNUMX/XNUMX finału w czterech ostatnich turnieje...

Ostatni słabsze wyniki Mar del Plata dlatego wygrał ten duet, który po prostu nie mógł nadążyć za wielkimi nazwiskami.

Teraz czekamy, aby zobaczyć, z kim Federico i Gonzalo będą kontynuować APT, ale jedno jest pewne: w nadchodzących dniach pojawią się inne ruchy!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !