L 'APT Padel Tour Belgium Open 2021 zaoferuje nam 3 pary belgijskie, 3 pary francuskie, 1 para holenderska i 1 para hiszpańsko-portugalska. Obawy, wielkie mecze, zwłaszcza dzisiejszego ranka, ale w końcu faworyci minęli ...

… A czasem nawet bardzo szybko. Tak było w przypadku Oliveira / Rocafort Lores który powoduje a bardzo ciężki 6/0 6/1 do naszej francuskiej pary Toniutti / Mitjana. Thomas i Julien mogliby zdrapać jeszcze jedną lub dwie gry ... Ale rzeczywiście był świat gap podczas tej konfrontacji. Hiszpańsko-portugalska para nie pozostawi zbyt wiele w tym spotkaniu i będzie w świetnej formie, aby zmierzyć się z jedną z najlepszych par belgijskich w ćwierćfinale. Miejscowi, mieszkańcy Guillaume Crasson i Jerome Peeters są ostrzeżeni, będą musieli zagrać w dużą grę, jeśli chcą wyjść jutro!

Para francuska Benjamin Tison / Adrien Maigret kończy się w ćwiartkach bez rozegrania ani jednego meczu. Zrzuć to na pozytywny przypadek w szeregach przeciwników tamtych czasów dla Francuzów. Ocena: tutaj są w kwartach przeciwko parze belgijskiej Guardian / Geens którzy będą walczyć, aby osiągnąć ten etap. Uwaga dla wicemistrzów Francji padel którzy będą mieli status faworytów, ale których może wybrać na zimno para, która zaskoczy ich świat eliminując rozstawienie numer 1 turnieju dzisiejszego ranka !

holenderski Uriël Maarsen i Bram Meijer przyjeżdżają w bardzo uniesionych kwaterach. Chcą pokazać, że klęski, jakie mogli ponieść przeciwko Francuzom, należą już do przeszłości. Ale czy będą w stanie coś z tym zrobić Jérémy Scatena i Marc Bernils? Bez wątpienia faworytem będzie para francusko-hiszpańska. Ale uważaj, żeby tego nie robić rozpraszający, jak to miało miejsce w drugim secie poprzedniej rundy.

Na koniec kończymy być może jednym z najbardziej kuszących meczów w tych kwartałach. Konfrontacja Francja - Belgia, ponieważ tak bardzo je lubimy: Braet / Gala twarz Moreau / Inzerillo. Przewaga Francji na papierze, ale bądź ostrożny, ponieważ Nick i Jérémy to bardzo niebezpieczni gracze, którzy już pokazali, że potrafią znokautować duże pary!

Harmonogram zmian

Quarters apt program padel belgium tower 2021

Program kwartalny z pierwszym meczem na środku centralnym:

  • 11:XNUMX: François Gardier / Clément Geens vs Adrien Maigret / Benjamin Tison
  • 12:30: Nick Braet / Jeremy Gala vs Maxime Moreau / Jérôme Inzerillo
  • 17:XNUMX: Miguel Oliveira / Cayetano Rocafort Lores vs Jerome Peeters / Guillaume Crasson
  • 18:30: Uriël Maarsen / Bram Meijer vs Jeremy Scatena / Marc Bernils Garcia

Uwaga, zmiana scenerii ćwierćfinałów: wszystkie mecze będą rozgrywane na wyjątkowej centrali na kanale APT Youtube Padel Wieża. Wracając do starych zapałek, kierunek strona na Facebooku.