Jérémy Scatena i Marc Bernils zakwalifikowali się do ćwierćfinałuAPT Padel Tour Belgium Open. Wygrywają w 2 setach przeciwko Lilian Fouré i Julien Seurin.

Wątek meczu

seurin fouré scatena bernils score apt liege

Le pierwszy zestaw jest w jedną stronę. Para francusko-hiszpańska wygrywa i wykorzystuje swoje doświadczenie w międzynarodowych turniejach. Wydaje się, że mecz zmierza w stronę korekty.

ale Lilian Fouré i Julien Seurin nie są zrażeni i skorzystaj z lekkiego wahania wśród przeciwników, aby wygrać pierwsze cztery mecze drugiego seta. Mecz staje się napięty. Od tego momentu nie wygrają ani jednej gry.

Scat i Bernils ustawiają się w trybie maszynowym i omijają swoich przeciwników. Zmiana taktyczna pozwala im zdominować wszystkie giełdy.

Reakcje

„Mamy trochę specjalnej gry… Kiedy wszystko idzie dobrze, możemy grać bardzo dobrze. Ale kiedy masz więcej celów i nie wiesz, co robisz na boisku, staje się to trudniejsze. Bernils nie jest zbyt wyszkolony, ale ma duży talent. ", wyznaje Scat gorąco.

Julien Seurin: „To było dla mnie dobre doświadczenie, po raz pierwszy gram na tym poziomie. W drugim prowadzimy 4/0, ale wprowadzili taktyczną zmianę. Grali dużo wyżej i to wyciągnęło nas z gry. "

Lilian Fouré: „Mieliśmy ustaloną taktykę, byliśmy dobrzy do 4/0, ale nie udało nam się zmienić naszej taktyki. Będziemy oglądać mecz z opóźnieniem, aby to przeanalizować. To był nasz pierwszy wspólny turniej, w którym świetnie się bawiliśmy. "

Scat i Bernils zmierzy się z parą Maarsen / Meijer w jutrzejszym ćwierćfinale na środkowym korcie Caserne Fonck.