I jeśli en 2023, jedyny obwód padel odniesienie stał sięAPT Padel Wycieczka ? Dla Fabrice Pastor, prezes APT Padel Tour i Monte Carlo International Sports, wzorcowy profesjonalny tor to ten, który wskazuje drogę. "Musi być obecny na arenie międzynarodowej ”

2 sceny w Paragwaju i świetne projekty w Europie

„APT Padel Wycieczka z pewnością zostanie uruchomiona w Ameryce Łacińskiej w Paragwaju przez 2 tygodnie. Wraz z kryzysem w Chile zdecydowaliśmy, że wraz z organizacją pozostaniemy w Paragwaju. Pozwala to również graczom na podział kosztów podróży. 

We Francji będziemy mieli dobry występ w tenisie Padel Słońce, punkt wyjścia do uruchomienia APT Padel Wycieczka po Europie. Będziemy oferować wszędzie świetne sceny. I to jest obraz, który chcemy przekazać. To wzorcowy tor międzynarodowy i my to pokazujemy. „

trafny padel wycieczka do Paragwaju 2021

„Jestem trochę rozczarowany niektórymi graczami”

„Oczywiście jestem trochę rozczarowany, widząc, że gracze, których wyprowadziłem na najwyższy poziom, nie mogą wejść na etapy APT Padel Wycieczka. 

Wiem dobrze, że nie jest to dla tych graczy oczywiste umownie i być może nawet jeszcze nie wierzą w tę rzeczywistość. Ale mogę wam powiedzieć, że na tym torze są obecni zawodnicy z całego świata. Będą tam najlepsi gracze. 

Myślę, że w 2023 roku zobaczymy kilku graczy, którzy nadal niechętnie dołączają do nas na stałe. 

Pozostając tam (na World Padel Tour), myślą, że grają bezpiecznie. „

„Naśladują nas, chcą nas spowolnić”

„Co więcej, po raz kolejny zauważam, że próbują nas kopiować, a nawet spowalniają nasz rozwój. Chciałbym zostać sam, zostać sam.

Wraz z zespołem wykonujemy bardzo dużo pracy. Thomas Johansson został dyrektorem obwodu i wiele przyniesie. Jesteśmy zorientowani na działalność międzynarodową i udowadniamy, że to jest przyszłość, tutaj musimy inwestować. 

Le padel kwitnie. To normalne, że tor zawodowy opiera się na scenach międzynarodowych. 

W tej chwili Hiszpania jest oczywiście bastionem. Ale to nie pozostanie w Hiszpanii w tej formie ułatwienia pozwoli na padel rozwijać się. 

Dziś APT Padel Wieża to lokomotywa. W pełni zamierzamy być obecni na wszystkich kontynentach w perspektywie długoterminowej. „

Kluby padel podpisany MCIS

„W sumie są to 3 główne projekty klubowe padel która mogła ujrzeć światło dzienne. Na razie wszystko pozostaje do sprawdzenia. Wraz z kryzysem zdrowotnym mieliśmy opóźnienia lub opóźnienia. Trudno wiedzieć, dokąd zmierzamy, ale tak, naprawdę mam ambicję, aby móc tworzyć duże kluby padel. 

Mamy wspaniały, bardzo rodzinny klub w Rosario. Ale w Argentynie jestem obecnie na kompleksie sportowym o znacznie większej skali. Obiecuję, że wrócę do tego tematu później, ponieważ są jeszcze rzeczy do ostatecznego rozstrzygnięcia ”.

Monte Carlo Sports International otwiera niesamowity klub

„W Belgii mam ten projekt z Davidem Goffinem, aby stworzyć piękny klub padel. Nasz korespondent na miejscu wykonał wspaniałą pracę. Nie mogę wam teraz powiedzieć, kim on jest, ale chcę mu podziękować za jego pracę. 

David Goffin to tenisista, którego naprawdę cenię. I nieuchronnie wspaniale będzie dla tego sportu zobaczyć, jak zawodnik jego kalibru oficjalnie rozpoczyna przygodę padel. 

Czy możesz sobie wyobrazić wpływ, jaki wywarł David na rynku w Belgii? „

Otwarte drzwi do FFT

„W przypadku FFT drzwi zawsze były szeroko otwarte. I my jesteśmy gotowy do pracy z nowym zespołem. Niestety, z przyczyn administracyjnych i politycznych, FFT zawsze był odległy i nieobecny pomimo inwestycji i projektów na dużą skalę, które proponujemy we Francji. 

Myślę, że szczególnie szkoda FFT. Zwłaszcza, że ​​o nic nie proszę. I dowód: nadal idziemy do przodu. 

Zobaczymy z nowym zespołem i nowy prezes FFT. Czekamy teraz na pierwszy krok od nich, aby razem ruszyć naprzód ”.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.