L 'APT Padel Wycieczka ujawnia swoją mapę drogową na 2021 r., bogaty i atrakcyjny kalendarz, który odbędzie się w Europie i Ameryce. Odkryj program.

Rozmawialiśmy już o tym kilka razy, APT Padel Tournée zbliża się w tym roku do Europy, a na Starym Kontynencie zaplanowano 8 turniejów! 8 wydarzeń, do których należy dodać 9 turniejów, które odbędą się w Ameryce, finał mistrzowski w miejscu do ustalenia. Sumowanie 18 turnieje od 15 lutego do 12 grudnia!

Oprócz Final Master dostępne będą trzy kategorie: 11 Open, 4 Master i 2 Grand Master! 12 krajów dotkniętych, ponad milion dolarów nagród pieniężnych, obwód prowadzony przez Fabrice Pastor zamierza konkurować z World Padel Tour od 2021 roku. W rzeczywistości wyróżnia się jako obwód zawodowy padel najbardziej międzynarodowy!

Co więcej, jak on niedawno ogłoszone, Monegasque będzie oferował wydarzenia Fabrice Pastor Cup w Europie i Ameryce, aby pomóc utalentowanym graczom, którzy nie mają środków na rozpoczęcie kariery zawodowej.

Ciężko dotknięty kryzysem zdrowotnym w 2020 roku, APT Padel Tour zapowiada się, że powróci w tym sezonie, a jeśli Covid-19 zostawi nas w spokoju, rok 2021 zapowiada się świetnie na torze Fabrice Pastor!

Kalendarz 2021 Apt Padel Wycieczka

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !