Sytuacja zdrowotna nie poprawia się o Ameryka Południowa, wręcz przeciwnie. Po raz kolejnyAPT Padel Wycieczka jest zmuszony do przystosowania się. Oto oficjalny komunikat prasowy z Thomas Johansson, dyrektor generalny obwodu.

Pierwsza informacja prasowa

„APT Padel Tour intensywnie pracuje, aby zapewnić liczbę turniejów zaplanowanych w kalendarzu na 2021 r. W tym trudnym okresie pandemii harmonogram będzie musiał być elastyczny, aby zapewnić bezpieczeństwo zawodnikom i personelowi.
Argentyna znajduje się obecnie w bardzo trudnej fazie infekcji Covid.
Z tego powodu APT Padel Tour postanowił przełożyć wydarzenie zaplanowane na tydzień od 3 do 9 maja w Argentynie o jeden tydzień.
Czekamy na odpowiednie upoważnienia iw sobotę 1 maja na kierownictwo APT Padel Tour podejmie decyzję, czy zagrać w tym turnieju.
Ponieważ organizowanie wydarzeń w różnych częściach świata w tych czasach jest dużym wyzwaniem, ze względu na różne istniejące ograniczenia, harmonogram jest przebudowywany i ogłosimy to 1 maja następnego roku. "

Trochę więcej cierpliwości

L 'APT Padel Wycieczka nie był w stanie przedstawić swojego nowego kalendarza zgodnie z harmonogramem. Dlatego wysłano drugi komunikat prasowy podpisany przez Thomasa Johanssona, aby wyjaśnić to opóźnienie w ogłoszeniu.

„Drodzy gracze i fani,

TRAFNY Padel Tour wciąż ciężko pracuje, aby ustalić harmonogram na kilka następnych miesięcy. Niestety obecna sytuacja COVID w Ameryce Południowej nie poprawia się. TRAFNY Padel Tour stara się znaleźć najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie dla graczy i personelu.

Dlatego prosimy o cierpliwość. Wkrótce zostanie Ci przedstawiony nowy, zmodyfikowany kalendarz. "

Po świetnej organizacji o godz Lenny pomimo wielu ograniczeń, APT nie ustaje w swoim dążeniu do oferowania głównych światowych obwodów padel profesjonalny. Sytuacja wydaje się być opanowana Madryt, ze szczególnym uwzględnieniem organizacji Mistrzostw tenisa 1000 i obecności kibiców. Ośmielamy się wyobrazić sobie wielką mękę Espagne, początkowo planowane od 7 do 13 czerwca.