Chodźmy na półfinały na Lisboa Open APT Padel Tour 2021. Spotkania rozpoczynają się o godzinie 12:00 na żywo na kanale konkursowym!

Co za dzień ćwierćfinału! Są to w większości bardzo bliskie spotkania, w których mogliśmy uczestniczyć wczoraj na APT Padel Lizbona otwarta wieża.

Napięcie w ćwiartkach!

W pierwszym spotkaniu wciąż bardzo silni Stefano Flores i Julio Julianoti nie zadrżał przed imponującą lokalną parą Deus / Deus. Zwycięstwo 6 / 4 6 / 4 dla Brazylijczyków, którzy jeszcze nie przegrali seta w tym konkursie!

Potem była to całkowicie szalona gra, którą mogliśmy zobaczyć na torze centralnym. Walka tytanów, z dwiema parami, które nie chciały się rozstać. W tym meczu nie mogło być bardziej zacięte, to w końcu Argentyńczycy Del Moral i Frugoni abdykowali przeciwko weteranowi z Hiszpanii. Willy Lahoz i na miejscu Diogo Schaefer. Dzięki zwycięstwu w półfinałach przyjadą ostatni reprezentanci Europy 6/ 7/6 7/6 !

Okrzyknięty w pierwszym secie przez rodaków Arce i Dal Bianco, numery 1 Chiostri i Alfonso odbyła się w drugiej rundzie, aby ostatecznie wygrać 7 / 5 6 / 1. Si nasiona ucierpiały podczas tego turnieju, faworyci wciąż tam są, z kolejnym zwycięstwem w prostych setach!

Wreszcie ostatni mecz w trzech setach i nowe, pełne napięcia zakończenie, które zakończy ten wspaniały dzień na Lisboa Open. Rzeczywiście, w ostatnim ćwierćfinale są Da Cunha i Flores kto pokonał Almadę / Bejarano 4/6 6/3 7/6 ! Tak więc dzisiaj w półfinale będą dwie pary brazylijskie!

Program półfinałów

Początek półfinałów dzisiaj w południe, z pierwszym starciem pomiędzy nasionami numer 3 Flores / Julianoti i europejska para Lahoz / Schäfer. Czy po wczorajszej walce legenda Willy i miejscowy Diogo zdołają obalić brazylijską górę?

Odbędzie się drugi półfinał w rezultacie. Przeciwstawi się parze numer 1 w rankingu APT: Alfonso / Chiostri do brazylijskiej sensacji tego turnieju: Flores / Da Cunha !

Półfinały będą śledzone w dniu Kanał APT na YouTube Padel Wycieczka.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !