Turnieje są połączone na torze APT Padel Wieża. Po Portugalia, spotykamy się dzisiaj w Monako na ciężkim turnieju!

Wiele par odbyło podróż

Kto powiedział, że Mistrz mówi, że wiele par odbyło podróż do księstwa. W tym turnieju na stokach spotka się nie mniej niż 41 par.

Oba rozstawienia są takie same jak w poprzednim turnieju: Frederico Chiostri i Gonzalo Alfonso w nr 1. Następnie Maximiliano Arce / Franco Dal Bianco w nr 2.

Reprezentowanych jest wiele krajów, co oczywiście jest przyjemnością! Mamy większość Argentyńczyków i Hiszpanów. Za nimi podążają Portugalczycy… i Francuzi!

Możemy również zauważyć obecność pary holenderskiej, pary paragwajskiej i pary monaskiej. Ponadto obecny jest również gracz ze Szwajcarii.

Plakat APT Padel Wycieczka do Monako 2021

Francuzi w liczbie

Francuz zacznij dzisiaj w preprevias. Rzeczywiście, o 17:100 odbędzie się spotkanie w XNUMX% francuskie: Ritz / Pequery vs Bensadoun / Corbelli

jutro Wtorek, to są previas, które rozpoczną się o 10:45.

Francuz Piacentelli i partner Sanchez Serrano zmierzą się z parą Alem / Mauro Gaitan

W tym samym czasie Moreau / Saenz będzie na stokach zwróconych w stronę Sassano / Peyrera

Wreszcie o 13:15 kolejna 100% francuska para, Peyrou / Maigret, zmierzy się z parą Guiral Mallart / Urzola.

Mamy też kilka tricolorów w główne losowanie, które rozpocznie się w środę.

Od 9:30 Jérémy Scatena i jego argentyński partner Santiago Frugoni będą przeciwni Klein / Damar

Następnie, o 12:30, na tor wejdzie francuska para nr 1: Benjamin Tison i Johan Bergon będą mieli trudności z walką z Soliverezem / Quilesem.

Wreszcie o 15:30 nasz ostatni Francuz wyjedzie na tor. Rzeczywiście, Jérôme Inzerillo, który dzieli tor z Facundo Dominguezem, mierzy się z rozstawioną szóstką, Bejarano / Almada!

Aby śledzić postępy w tabeli, jest ICI

Alexis Dutour jest pasjonatem padel. Dzięki szkoleniu z komunikacji i marketingu oddaje swoje umiejętności w służbie padel aby zaoferować nam artykuły, które są zawsze bardzo interesujące.