Kwarantanna nie jest wymówką, aby pozostać nieaktywnym. Każdego dnia oferujemy sesję do zrobienia w domu, aby osiągnąć najlepszą formę po wznowieniu padel.

Później Wczoraj trening fizyczny Veroniki Virsedy, dziś zostaje uhonorowana inna zawodniczka World Padel Tour: Teresa Navarro. Odbieramy dziś rakietę, aby mieć maksimum wrażeń, kiedy turniej zostanie wznowiony.

Podczas tego treningu 22. gracz na świecie korzysta ze swojego garażu do pracy z niskimi piłkami przed i za ścianą. Czas to zrobić i skorzystać wszystkie sesje przysiadów które ci daliśmy.

Jeśli, jak wielu z nas, nie możesz ćwiczyć w garażu, zawsze możesz gdzieś użyć małego rogu ściany lub po prostu skupić się na niektórych pracach. Jak zobaczycie na filmie, istnieje wiele sposobów, aby wykonać pracę nad kulkami basowymi!

Kredyt wideo: Instagram Teresa Navarro

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!