Kwarantanna nie jest wymówką, aby pozostać nieaktywnym. Każdego dnia oferujemy sesję do zrobienia w domu, aby osiągnąć najlepszą formę po wznowieniu padel.

Wczoraj mamy dobrze działała jego technika padeli trochę jego cardio także z José Luisem Salines. Dzisiaj zrobimy sesję bardziej skoncentrowaną na budowanie mięśni. Podobnie jak w zeszłym tygodniu, sugerujemy, abyś używał swojego paletero do kulturystyki.

Ta sesja wciąż oferowane przez Sergio Alba, pozwoli ci cię wzmocnić, w szczególności w celu uniknięcia kontuzji i zwiększenia wydajności mięśni. Podobnie jak podczas poprzedniej sesji tego typu, zalecamy, aby przejść do serie 6-15 powtórzeń każdego ćwiczenia z 1 do 2 minutami odpoczynku między seriami (im mniej prób wykonujesz, tym więcej potrzebujesz odpoczynku). Możesz być dzisiaj zadowolony z ćwiczeń z dwóch filmów, w tym przypadku wykonasz dużą liczbę serii, minimum 5. Jeśli chcesz, możesz dodać dwa lub trzy ćwiczenia z poprzedniej sesji z paletero.

Po małej rozgrzewce (możesz to zrobić na przykład okrążenie obwodu okładziny następnie trochę biegu na miejscu i kilka wspólnych mobilizacji), nadszedł czas, aby zabrać wcześniej załadowaną torbę. Jeśli nie masz wagi w domu, możesz włożyć makaron (jeśli w supermarkecie pozostało…), butelki wody, konserwy, saszetki ryżu lub roślin strączkowych, w skrócie wszystko to trochę waży.

Zaczynamy od przysiady, najtrudniejsze ćwiczenie. Rozpoczynamy szerokość ramion od stóp i uważamy, aby nigdy nie zaokrąglić dolnej części pleców. Aby to zrobić, dobrze zdobądź mięśnie brzucha i zastanów się pchnij kolana na boki podczas zejścia. Spróbuj zejść poniżej równoleżnika i zatrzymaj się, gdy tylko poczujesz, że nie możesz już zejść bez zaokrąglenia pleców.

Potem nadchodzi powrót drukuj. Jak kucanie, nie rób sobie pleców. Wreszcie ostatnie ćwiczenie wideo: rozwinięte ramiona. Dobrze osłaniasz mięśnie brzucha, nogi lekko zgięte, a przede wszystkim uważaj, aby nie włożyć zbyt dużej wagi do torby!

Zakończymy dwoma ćwiczeniami brzucha: wspinaczami górskimi i odczytami biustu. Zauważ, że na odczytach biustu mamy nie próbuj iść tak daleko, jak to możliwe. Rzeczywiście, próba posunięcia się daleko i szybko w tym ćwiczeniu nie jest zbyt przydatna dla rozwoju twojego brzucha, ponieważ w tym przypadku to zginacze bioder wykonują większość ruchu. Przeciwnie, nie idziemy nie dalej niż tam, gdzie skurcz mięśni brzucha pozwala nam iść. Staramy się, jak na filmie, zrobić powolne i kontrolowane wykonanie. Stopy są dociskane do ziemi. Miłej sesji!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!