Opowiadaliśmy wam o tym kilka dni temu, w kontekście słynnego trofeum GS, pierwszy klub zakwalifikowany do zawodów. To nic innego jak mityczne Padel Mas Club.

Dziś to All In Padel Sport który dołącza do partii, aby stać się drugim klubem, który się zakwalifikuje. Z 6 utworami z padel w Bouc-Bel-Air, Wszystko w Padel Sport, jeden z pierwszych klubów we Francji i tym samym weźmie udział w GS Trophy od 26 do 29 maja 2022 roku w Saint Cyprien.

Z jej emblematycznym menedżerem i ekspertem w rozwoju padel, Wszystko w Padel Sport spodoba się wszystkim padeleros obecny. Przypominamy, że ten klub ma 4 tory wewnętrzne, 2 na świeżym powietrzu, akademię padel z uznanym w kraju trenerem, turniejami krajowymi i niezwykle przyjemną atmosferą.

I jest to oczywiście użytkownik oprogramowania Zarządzanie sportem !

Podczas tego wydarzenia klubowi towarzyszyć będzie jego partner, budowniczy boisk halowych LAURALU. Jeśli chcesz pokryć swoją działkę, ta dynamiczna i poważna firma doskonale spełni Twoje potrzeby.

Więcej informacji znajduje się tutaj: Lauralu

Do zobaczenia od 26 do 29 maja w Saint-Cyprien na GS Trophy

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.