TVE będzie transmitować Premier Padel w Hiszpanii !

Televisión Española (TVE), wiodący hiszpański nadawca publiczny, zobowiązuje się do Premier Padel dzięki dużej niewyłącznej umowie dystrybucyjnej z Premier Padel na sezon 2022. Po Canal Plus wczoraj, oto nowy nadawca z wyboru na oficjalnym torze FIP!

TVE rozpocznie transmisję od Premier Padel przez Greenweez Paris Premier Padel Majorkto jak wiesz, odbędzie się za kilka dni na Stade Roland-Garros. Turniej rozpocznie się 11 lipca do 17 lipca. Umowa obejmuje również prawa Premier Padel P1 de Madrid, który odbędzie się w WiZink Center od 1 do 6 sierpnia.

TVE wyemituje wszystkie wydarzenia „Majors” i „P1” w harmonogramie Premier Padel 2022, z wybranymi meczami, które będą transmitowane w kanale linearnym sieci Teledeporte oraz na platformie cyfrowej nadawcy TVE RTVE Play. Wydarzenia będą nadal transmitowane za darmo w YouTube w Hiszpanii. Dzięki umowie z TVE, Premier Padel osiąga globalną ekspozycję i niezrównaną publiczność w Hiszpanii.

Ta wiadomość podkreśla rosnącą popularność tego sportu na świecie od czasu premiery Premier Padel, oficjalny światowy obwód padel, zarządzany przez Międzynarodową Federację padel (FIP) i wspierane przez Profesjonalistę Padel Association (PPA) i Qatar Sports Investments (QSI).
Le Premier Padel Italian Major, który odbył się w maju, był świadkiem najdalej idącego wydarzenia w historii padel z transmisją w ponad 167 terytoriach na całym świecie, przewyższając 156 terytoriów, które transmitowały inauguracyjne wydarzenie, Ooredoo Qatar Major 2022 w marcu, po raz kolejny podkreślając zainteresowanie Premier Padel dla głównych mediów międzynarodowych.

Prezes FIP, Luigim Carraro, z zadowoleniem przyjmuje to stowarzyszenie: „Cieszymy się, że możemy wprowadzić Televisión Española do rodziny Premier Padel na sezon 2022. TVE ma duży zasięg i ekspozycję w kraju, co oznacza, że ​​miliony fanów będą mogły czerpać inspirację od naszych graczy i cieszyć się naszymi turniejami, zaczynając od Greenweez Paris Premier Padel Major na Stade Roland-Garros od 11 lipca. Międzynarodowa Federacja Padel stale poszukuje sposobów na przyciągnięcie szerszej publiczności do padel na całym świecie, z naciskiem na integrację i dostępność – a umowa z TVE w Hiszpanii jest tego dowodem”.

Publié par
Xan Tafernaberry
tagi: prasoweTVE