Dzielnica Bercy-Charenton mogłaby zaoferować nam największe centrum stacjonarne Padel, jeśli mamy wierzyć UCPA z… 12 ścieżkami Padel.

2024. dzielnica Paryża jest jednym z priorytetów projektu Grand Paris: dotychczas zaniedbywany, planowany jest duży projekt „rewitalizacji tej dzielnicy”. UCPA powinien do 12 r. Zaoferować centrum Padel złożone z XNUMX pól.

UCPA wyraźnie to wyjaśniło padel to sport, który chce się rozwijać w obecnej i nowej infrastrukturze. Dowód z UCPA MEUDON i projektu Padel, który powinien wykluć się we wrześniu.

Oczywiście UCPA Paris 15, której klub padel powinien „wreszcie” otworzyć swoje podwoje w czerwcu / lipcu. Ogromny projekt w Bordeaux Brazza… Tak, UCPA stanie się kluczowy gracz w języku francuskim. Inwestycje pozwolą także naszemu sportowi rozwijać się i pozytywnie reagować na cel FFT, jakim jest upowszechnienie tego sportu.

Kredyt fotograficzny: SOM, Ateliers 2/3/4, AREP
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.