To jest wielki dzień! W tę niedzielę dowiemy się, kto będzie pierwszym mistrzem Ultimate Padel Wycieczka dla kobiet i mężczyzn.

w panowie, logicznie rzecz biorąc, po jednej stronie znajdujemy Javiego Leala i José Diestro. Drugie miejsce, pomimo mały trudny fragment na początku turnieju, w Galicji nie przegrała jeszcze ani jednego seta. Wczoraj Hiszpanie szybko poradzili sobie ze swoimi rodakami Barahoną i Garcią. Wynik końcowy 6/3 6/1.

W drugiej części tabeli w niedzielnym finale spotkają się pary, które najbardziej ucierpiały. Rzeczywiście, duet Cardona / Javi Ruiz będzie musiał walczyć kilkakrotnie, ale dzięki imponującej solidności w bardzo gorących momentach hiszpańska para nadal może zdobyć tytuł. Wczoraj Pablo i Javi położyli kres marzeniu Federico Mouriño i Victora Meny: 7/6 6/2.

Zaktualizowana tabela:

w Damska, nic dziwnego, skoro zgodnie z oczekiwaniami w niedzielnym finale znajdziemy pary numer 1 i 2. Virginia Riera i Sofia Araujo zachowały energię po wycofaniu się swoich przeciwniczek Marty Talavan i Loreny Rufo po kontuzji Talavana.

W drugim półfinale Castello i Jensen stracili pierwszego seta na wyjeździe z Sharifovą i Martinezem, ale zakończyli mecz z autorytatywnym wynikiem 6/0.

Wydaje się, że wszystkie warunki są spełnione, aby zapewnić nam wspaniałe widowisko w tę niedzielę!

Zaktualizowany stolik damski;

Aby śledzić mecze od godziny 10:00:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !