Znamy już lokalizację drugiego Ultimate Padel Trasa, która się rozegra 8-16 marca. Rzeczywiście, nowy obwód zawodowy rozpoczął swój drugi etap Leganés, we wspólnocie Madryt.

Jak wiemy, UPT będzie wycieczka skupiona wokół Hiszpanii. W tym roku na Premier Padel, kraj będzie miał jedynie do tego prawo kroki 4, pierwszy ! Mimo wszystko to właśnie Hiszpania będzie gospodarzem największej liczby turniejów tej rangi Premier Padel.

Zatem UPT zaproponuje kroki 12 w Hiszpanii, a drugie w Leganés. Zapisy będą otwarte od godz poniedziałek 19 lutego dla graczy. Możemy mieć tylko nadzieję, że jak w Corunie, piękni ludzie wybiorą się w tę podróż.

Zwłaszcza, że ​​UPT dobrze wybrało datę, gdyż turniej odbędzie się pomiędzy Katar Major (3–8 marca) i Acapulco P1 (18–24 marca)!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.