Ciesz się zapierającym dech w piersiach widokiem panoramicznym podczas sesji padel ? Zwiedzający będą mogli Riwiera wieloboczna dzięki przyszłej instalacji pierwszego multipleksu sportowego na dachach centrum handlowego. Rzeczywiście, marka Nice, ULTRA która ma już około dziesięciu kompleksów multisportowych W regionie, po raz pierwszy osiada na zewnątrz. Otwarcie zaplanowano na lato przyszłego roku i pozwoli miłośnikom sportu, zarówno początkującym, jak i doświadczonym, cieszyć się idealną oprawą. To są dwa utwory padel oraz piąte boisko piłkarskie, które będzie dostępne na dachu centrum.

Czekają na Ciebie wyjątkowe sesje sportowe!

Jest to miejsce wyjątkowe i na dużą skalę – 1 m2 – który jest rozwijany w Polygone Riviera. Zupełnie nowa przestrzeń, zlokalizowana w pobliżu Théâtre de Verdure. Kompleks będzie korzystał z wyjątkowej lokalizacji, na dachach marek znajdujących się na Promenade des Palmiers, i która zapewni członkom dostęp do 2 utworów Padel i boisko do piłki nożnej pięć. Profesjonalni nauczyciele będą nadzorować lekcje indywidualne i grupowe oraz staże, aby zapewnić uczestnikom pełne wsparcie podczas szkoleń. 

System uzupełnia strefa restauracyjna i taras wypoczynkowy ; Sportowcy i osoby towarzyszące skorzystają z odświeżenia, wspaniałego spektaklu, w którym mieszają się morze i góry.

ULTRA, kompletna koncepcja wypoczynku zaprojektowana dla każdego! 

Sport dla dzieci, młodzieży, dorosłych, z rodziną lub współpracownikami z sesjami w każdą środę dla najmłodszych, z dedykowanymi i dostosowanymi zajęciami. Z nowej przestrzeni będą mogły skorzystać również firmy z Lazurowego Wybrzeża, dzięki otwarciu rezerwacji na sesje gier pomiędzy pracownikami na potrzeby budowania zespołu. 

« To odważny i innowacyjny projekt które rozwijamy. Ćwiczenie ulubionej aktywności sportowej, obiad, zakupy przed pójściem do kina… Program oferowany przez Polygone Riviera; niezbędny cel i miejsce do życia na Riwierze. Centrum, które dostosowuje się do otoczenia, na świeżym powietrzu i które zaoferuje również tego lata, 8e Park krajobrazowy Cagnes-sur-Mer. Gdy projekt wykiełkował, szybko na myśl przyszła nazwa zespołów ULTRA. Założyciele ULTRA pochodzą z Riwiery Francuskiej, swoim pierwszym kompleksem zadebiutowali w Cagnes-sur-Mer i animują centrum podczas imprez sezonowych. Połączenie, które mogło doprowadzić dopiero półtora roku później do ogłoszenia otwarcie 11e Kompleks sportowy ULTRA i 1er w centrum handlowo-rozrywkowym mówi Arthur BAILLY – dyrektor Polygone Riviera.

Stwierdza również, że „ Zakład jest wdrażany w 3 etapach od połowy lutego do nadejścia lata. Ruszają wówczas prace konstrukcyjne, od kwietnia ekipy ULTRA będą kontynuować zagospodarowanie i budowę terenu oraz wszystkich instalacji i to do otwarcia zaplanowanego na lato 2022 ".

Thomas Jay

Po prawie 15 latach kołysania się w tenisie, stałem się absolutnym fanem jego kuzyna, padel. Od prawie roku gonię za małą żółtą piłeczkę kolejną rakietą, ale z taką samą pasją! Z siedzibą w Lyonie, zamierzam zapoznać Cię lepiej z padel w regionie i na poziomie krajowym.