To oficjalna koncepcja sportowa ULTRA otwiera swoje podwoje dla publiczności 1 marca. Zupełnie nowa oferta: ULTRA oferuje dwa boiska piłkarskie padel i boisko do piłki nożnej numer pięć, i obiecuje wspaniałe sesje sportowe z zapierającym dech w piersiach panoramicznym widokiem między morzem a górami.

ULTRA Polygone Riviera w Cagnes-sur-Mer

Zainstalowany na dachu znaków Promenade des Palmiers, multisportowy kompleks prowadzony przez kilku nicejskich sportowców z Pierrickiem Bihoue na czele, jest dostępny dla wszystkich, od początkujących do najbardziej doświadczonych, z dzierżawy gruntów od 10 €. Strefa przekąsek i taras wypoczynkowy dostępne dla wszystkich odwiedzających centrum uzupełniają system. Hot dogi, gofry i lody: zasłużone przekąski dla miłośników sportu! 

Przyjęcia dla publiczności od 9:30 do 21:30 zimą i od 8:23 do XNUMX:XNUMX latem, wejście przez amfiteatr lub dzielnicę smaków.

Oferty dla wszystkich odbiorców

  • Dla osób indywidualnych: bezpłatna dzierżawa terenu, kursy, zajęcia pod opieką (indywidualne lub grupowe).
  • Dla dzieci: praktyki, zajęcia grupowe, urodziny, a także otwarty w połowie kwietnia klub dla dzieci czynny w środy, soboty, niedziele i codziennie w okresie ferii.
  • Dla firm: prywatyzacja gruntów pod budynki drużynowe, seminaria, turnieje międzyzakładowe.

Informacje i rezerwacje: https://sports-ultra.com/   / 06 42 62 81 97 / polygone@sports-ultra.com

O Polygone Riviera

Dysponując prawie 150 markami, Polygone Riviera, wiodące centrum handlowo-rekreacyjne na świeżym powietrzu we Francji, zlokalizowane w Cagnes-sur-Mer, jest unikalnym sojuszem w jednym miejscu świata mody i zakupów premium, sztuki współczesnej i rozrywki . Z sercem, ucieczka wzdłuż brzegów Malvan, prawdziwa zielona okolica w sercu natury!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.