OSS Barcelona Tenis i Padel wznawia służbę na korcie padel z przyjęciem profesjonalnych graczy, aw szczególności w tym tygodniu François Azzola i Clément Geens, zawodnik reprezentacji Belgii!

Młodzi i dynamiczni, obaj otworzyli swoje centrum treningowe w 2 belgijskich klubach w Ottignies-Louvain-la-Neuve i Mont-Saint-Guibert:  https://padeleventsacademy.be/  

LOGO OSS BARCELONA

Przyjechali do Barcelony, aby doskonalić swoje umiejętności trenerskie i gry.

W programie a spersonalizowane szkolenie wraz z Oriol Moyes, dyrektor techniczny klubu Gimeno w Barcelonie.

Trudne do wypełnienia każdego dnia, który podzielony był na trening techniczny, interwencje w terenie w charakterze asystenta trenera, część teoretyczną zorientowaną na metodologię i chronologię nauki oraz oczywiście mecze z najlepszymi młodymi ludźmi z klubu, z których niektórzy są już w drużynie narodowej!

Bardzo intensywny tydzień z przyjemnością ostatniego dnia zobaczenia treningu Fernando Belasteguina…

Cały lokalny zespół francusko-hiszpański ma nadzieję, że ten staż pozwoli François i Clémentowi najlepiej wyszkolić małe belgijskie cuda jutra!

Chcesz również spersonalizowanego treningu jako trener lub zawodnik, daj nam znać: www.padelbarcelona.com

Odwiedź nasz kanał na youtube: https://www.youtube.com/playlist?list=PLBfhcbSSenla7BCyfvfDw5FrVWcUeysS-

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.