Padel Magazine - W sobotę 16 marca i niedzielę 17 marca odbył się weekend otwarty z okazji przybycia II sądu o padel w ramach klubu EN GRASS!

Mieliśmy napięty harmonogram: sesje inicjacyjne padel, bule i ciasta… w sumie około pięćdziesiąt osób przybyło, aby odkryć, skorzystać z udogodnień i udzielić porady.

Zespół entuzjastów Padela, kierowany przez Jeana-Marca Dalaina i jego żonę Sandrę, zarządza i rozwija padla w klubie tenisowym Club de Marseille (prestiżowy klub na Prado).

Wyposażeni od lat w jeden kort twardy, właśnie zainstalowali drugi kort z wykładziną dywanową (kort przybył bezpośrednio z padel „Sąsiad” Cassis).

Dziś klub ma około członków 45, a celem jest udostępnienie tego pięknego sportu nowym graczom za pośrednictwem tego drugiego krótkiego filmu. Są regularnie organizowane turnieje wewnętrzne, animacje typu padel-petanque, kursy lub sesja odkrywania (w zależności od życzeń).

Aby odnotować w programie klubu wielki coroczny turniej TCM the 7 I 8 CZERWIEC 2014 (z

Tabela kwalifikacyjna z 31 maja i 1 czerwca 2014). Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do program padla.

Kristina Clément - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.