Padel Magazine - Sobota 16 i niedziela 17 w marcu ubiegłego roku były okazją do weekendu w otwartym domu z okazji przybycia boiska do padla 2eme w klubie EN GAZON!

Zafundowano nam pracowity program: sesje padel, bule i ciasta ... w sumie około 50 osób przyszło odkryć, skorzystać z udogodnień i porad.

Zespół entuzjastów Padela, kierowany przez Jeana-Marca Dalaina i jego żonę Sandrę, zarządza i rozwija padla w klubie tenisowym Club de Marseille (prestiżowy klub na Prado).

Wyposażeni od lat w jeden twardy kort, właśnie zainstalowali drugi kort z wykładziną jako powierzchnią (krótki przyjechał bezpośrednio z klubu padel „sąsiad” Cassis).

Dziś klub ma około członków 45, a celem jest udostępnienie tego pięknego sportu nowym graczom za pośrednictwem tego drugiego krótkiego filmu. Są regularnie organizowane turnieje wewnętrzne, animacje typu padel-petanque, kursy lub sesja odkrywania (w zależności od życzeń).

Aby odnotować w programie klubu wielki coroczny turniej TCM the 7 I 8 CZERWIEC 2014 (z

Tabela kwalifikacyjna 31 May i 1er June 2014). Aby uzyskać więcej informacji, włącz rdv program padla.

Kristina Clément - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.