Musiałeś mieszkać na innej planecie przez ostatnie 7 dni, żeby nie słyszeć o tym „Sprawa Djokovica”. padel zawodowiec odwiedzi wiele krajów w przyszłym sezonie: czy podobna sytuacja może mieć miejsce w naszym sporcie?

Sytuacja Djokovica

Le Nr 1 na świecie Tenisista od bardzo dawna publicznie sprzeciwiał się jakimkolwiek szczepionkom. Jest więc naturalne, że nie szczepił się przeciwko koronawirusowi. Jednak, aby wjechać do Australii, szczepienie jest obowiązkowe.

Alors, że Australijska opinia publiczna był przerażony, gdy organizacjaAustralian Open przyznał serbskiemu a wyjątkowe zezwolenie uczestniczyć w Grand ChelemThe policja aresztowała Novaka po przybyciu na lotnisko. Stamtąd rozpoczęła się batalia prawna między prawnikami Djokovica a rządem australijskim, która sprawiła, że ​​przybycie Serbów na jej terytorium stało się sprawa państwowa.

Djokovic wygrał swoją apelację z powodów proceduralnych, ale rząd chce skonfrontować Serba z jego sprzecznościami i jest gotów zrobić wszystko, aby anulować wizę „nole".

djokovic australia

Podobna sytuacja w padel najprawdopodobniej nie zrobilibyśmy tak dużego szumu w mediach, ale możemy zadać sobie to pytanie w przededniu najbardziej międzynarodowego sezonu w historii WPT i APT.

Wiele krajów odwiedzanych przez profesjonalne obwody padel

Te dwa profesjonalne obwody międzynarodowe rzeczywiście odwiedzą wiele krajów.

Le World Padel Tour trafi do Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Hiszpanii, Belgii, Francji, Szwecji, Danii, Argentyny, Portugalii i kraju na Bliskim Wschodzie.

L 'APT Padel Wycieczka w międzyczasie ogłosił tylko pierwszą połowę z Paragwajem, Argentyną, Monako, RPA, Hiszpanią, Portugalią i Austrią.

odpowiedni kalendarz 2022

A priori, żadne z tych miejsc nie ma w tej chwili tak surowej polityki, jak Australia, jeśli chodzi o szczepienia podróżnych. Przypuszczalnie najbardziej rygorystycznym krajem powinien być: że na Bliskim Wschodzie dla WPT, ale w tej chwili nie wiemy dokładnie, który to jest, chociaż wygląda na to, że Dubaj rośnie. Może więc wystąpić problem, jeśli gracz WPT nie zostanie zaszczepiony.

Wiemy, że przed szczepieniem gracze musieli przejść liczne testy PCR, aby zagrać w turniejach, a w Hiszpanii testy te kosztowały około 90 euro. Gracze zostali więc zaszczepieni z ekonomicznym entuzjazmem, aby nie musieli już płacić tak dużych sum za test. Do tej pory nie mamy wiedzy o niezaszczepionym zawodniku i trudno będzie zachować tajemnicę, jeśli kraj w kalendarzu wymaga szczepień, aby wjechać na terytorium…

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !