Mieszkaniec jedenasta dzielnica Paryża przesłał projekt do budżet partycypacyjny ratusza w Paryżu. Chodzi o zbudowanie bardzo pierwszy brak padel z Paryża Śródścienny.

Jeśli projekt zostanie przegłosowany przez paryżan, a tor zewnętrzny zostanie zatem zbudowany w Centrum sportowe Candie, w jedenastej dzielnicy Paryża. To centrum znajduje się niedaleko Place de la Bastille.

Kort zająłby miejsce nieużywanego mini kortu tenisowego, za dwoma kortami tenisowymi.

Inwestycja dla każdego

W szczegółowym dokumencie mieszkaniec opiera się na liczbach wspierających swój projekt. Zalety padel a uniwersalność tego sportu sprawia, że ​​projekt ten jest wartościową inwestycją dla wszystkich mieszkańców Paryża.

  • « Każdy lubi się bawić padel : kobiety, mężczyźni, dzieci, seniorzy. Siła padel jest to, że jest to sport dla całego społeczeństwa. " Alfredo Garbisu, kandydat na prezydenta Międzynarodowej Federacji im padel.

Paryż, miasto olimpijskie

Le padel może stać się Sport olimpijski Za kilka lat. Witając Dz.U. 2024Paryż musi dawać przykład i być na bieżąco z rozwojem sportu na świecie: krótki padel w Paryżu jest koniecznością.

Wyrok potwierdza kandydaturę Paryża „Wspólne życie wokół wartości podzielanych przez sport”i le padel to najbardziej uniwersalny sport, jaki istnieje.

Głosuj na projekt

Możesz zapoznać się z projektem klikając tutaj.

Odkryj prezentację projektu, klikając załącznik „padel_candie_budget_participatif ”(poniżej opisu projektu).

krótki projekt tworzenia padel widok z lotu ptaka paris candie

Jeśli mieszkasz w Paryżu, możesz wspierać ten projekt klikając na „miłość"I"skojarz mnie".

 

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.