Padel Magazine - Napisano, że ten Open zaoferuje nam zaskakujące historie. Javier Limones i Raúl Díaz już nas zaskoczyli, uzyskując dostęp do ćwierćfinałów, zwłaszcza pokonując Matíasa Díaza i Cristiana Gutiérreza w finale 16e.

Było to jednak tylko preludium do serii gier z nożami i powstania pary, która po raz drugi dotarła do finałowego pola zawodów takich jak Granada International Open.

Widzowie Pałacu Sportowego byli świadkami niespodzianki: Paquito Navarro i Jordi Muñoz docierają do półfinałów, eliminując Sanyo Gutiérreza i Maxiego Sáncheza 3-6, 7-6 i 7-5.

Od czasu WPT w Maladze Paquito i Jordi musieli walczyć o powrót do tego etapu zawodów. Oczywiście, jeśli ta para jest zaskakująca, rozczarowani są wyeliminowani. W Hiszpanii najmłodsza para z czołowego 10 na świecie dużo mówi, ponieważ wiele od nich oczekujemy. Oczekuje się, że Sanyo i Maxi mają ogromny potencjał, ale wciąż są daleko od liczb Juani Mieres i Pablo Lima lub 1 na całym świecie. Nawiasem mówiąc, wciąż są w wyścigu, aby wygrać ten turniej.

Díaz-Belasteguin pozostaje w serii niesamowitych niepokonanych. Idealnie pasowali, pokonując Gaby Reca i Sebę Nerone. Zauważ, że Reca i Nerone były dalekie od swojego najlepszego poziomu, Nerone wydaje się mieć oczywisty problem fizyczny.

W półfinale królowie zmierzą się z Lamperti-Grabielem.

Para, w tym lokalny gracz (Javier Limones), rzeczywiście zatrzymała się u bram połowy, przegrywając z Miguelem Lampertim i Maxim Grabielem. Dwa razy 6 / 2.

Numery 2 World jeszcze nie dały rady w koronce, pokonując parę trudną w obsłudze, złożoną z Adriana Allemandiego i Fernando Poggi. 6 / 3 i 6 / 4 były wystarczające, aby Juani i Pablo dotarli do półfinałów.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.