Będzie to jedna z największych zapowiedzi w przyszłym tygodniu dla Obwód QSI/FIP. Według wiarygodnych źródeł Padel Magazine, w najbliższych dniach pojawi się wiele ogłoszeń.

Podbijanie Ameryki

Le padel zawodowiec się zmienia. Zmienia wymiar, aby stać się sportem, który stawia wszystko na boku, aby się stać olimpijski jak najszybciej.

Le pierwszy Wielki Szlem na torze QSI/FIP odbędzie się zatem od 28 marca w Doha (Katar), na wydarzenie, które ma stać się najlepszym wszechczasów.

Nowy i ekskluzywny tor uznawany przez Międzynarodowa Federacja Padel zaraz podpisać „największy nadawca w Stanach Zjednoczonych i na świecie, aby przenieść widoczność w inny wymiar”.

Doha FIP 2022 Nowa trasa QSI

ESPN? Fox Sport? NBS?

Źródło Padel Magazine jest jasne, padel otworzy się na rynku amerykańskim.

„FIP/QSI Tour ma potwierdzić obecność dużego nadawcy w Stanach Zjednoczonych, co może oznaczać, że sport będzie dostępny dla milionów nowych widzów na jednym z największych rynków na świecie”.

Pozostaje pytanie, kim będzie ten tajemniczy nadawca. Jeśli w Europie i na Bliskim Wschodzie wydaje się naturalne, że Bein Sport dziedziczy wszystkie prawa do transmisji telewizyjnych (nasser Al-Khelaifi jest głównym zarządcą obu podmiotów), to pytanie pozostaje otwarte dla tego nowego rynku.

Od samego początku myślimy oczywiście o ESPN, Fox Sport, a nawet NBS, które są głównymi graczami transmisji sportowych w amerykańskiej telewizji.

Więcej dowiemy się za kilka dni, za tydzień, który zapowiada się obfitujący w wydarzenia na naszej planecie padel.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !