Le World Padel Tour zdecydowałpodjąć działania przeciwko PPA, FIP i QSI. Te ostatnie nie zaczynają się dobrze dla WPT z odroczeniem procesu.

Le Premier Padel Madrytu!

Proces dla "niesprawiedliwa Rywalizacja" złożona przez Set Point Events pod koniec maja została przełożona, natomiast skarga CIMA przeciwko graczom za „naruszenie klauzuli wyłączności” miał pierwszy niekorzystny werdykt dla Setpoint Events SA.

Rozstrzygnięcie tego środka zapobiegawczego miało być omawiane w najbliższy piątek, ale XV Sąd Gospodarczy w Madrycie zawiesił rozpatrywanie pozwu z powodu błędów formalnych w prezentacji WPT. W związku z tym to działanie prawne nie może uniemożliwić sprawnego funkcjonowania Premier Padel z Madrytu na początku sierpnia.

wpt bomba

Kilkadziesiąt spraw do wszczęcia

Ponadto World Padel Tour otrzymał złe wieści dotyczące pozwu, który wytoczył kolektywowi graczy za „naruszenie umowy”. Skarga wniesiona do Sądu Arbitrażu Cywilnego i Handlowego w Madrycie (CIMA) ma już pierwsze rozstrzygnięcie.

WPT zamierzało postawić dwa żądania: jedno przeciwko 20 najlepszym graczom w rankingu, a drugie od dwudziestego pierwszego gracza. CIMA uznała, że ​​protesty należy przedstawiać indywidualnie, tj. po jednym dla każdego gracza, co zwiększa liczbę protestów z dwóch do ponad siedemdziesięciu. Jest to poważny problem dla WPT, ponieważ zwiększy koszty opłat prawnych i wydłuży proces…

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !