Nowa dziedzina padel w Châteaubriant!

Le Klub tenisowy Chateaubriant którzy posiadali już działkę padel w swoim kompleksie właśnie zakończyła budowę drugiego padel !

15% wzrost personelu

Ta nowa dziedzina nie jest trywialnym wyborem, ponieważ padel we Francji generalnie rośnie. Przy 15% wzroście członkostwa w klubie widzimy, że publiczność staje się bardziej kobieca i jest to doskonała wiadomość dla klubu, który będzie miał mniej problemów z odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wraz z pojawieniem się drugiego boiska.

 

 

Organizacja P500 od 2022 roku?

Z tym nowym terenem, przed TCC otwiera się pole możliwości. Podczas kursów padel już odbywają się czy to dla dzieci czy dorosłych, konkursy tego typu P250 organizowane są również w ramach klubu. A klubowi nie brakuje ambicji. Frédéric Moreau (przewodniczący TCC) mówi nam, że „Klub ma około pięćdziesięciu rankingowych zawodników […], więc rozważamy P500s w 2022 roku”.

Ten wspaniały klub wciąż ma Wam wiele do zaoferowania, odkąd, jak mówi jego prezes: „ To wspaniała przygoda, aby kontynuować, padel uzależnia, jak często wspominają członkowie ".

 

 

Publié par
Nasser Hoverini