W czerwcu 2022 r World Padel Tour zostawić swój bagaż we Francji. Po raz pierwszy będziemy gościć WPT otwarte. I odbędzie się w Oksytanii.

Robin Haziza, kapitan francuskiej drużyny padel panie i konsultant Canal+ dla World Padel Tour potwierdził to na falach zaszyfrowanego kanału podczas finału mężczyzn.

Będzie otwarty od World Padel Tour na południu Francji w 2022 r.. A dokładniej w Oksytanii, w dużym mieście padel.

Wydaje się, że wyłaniają się 2 miasta: Perpignan i Tuluzie.

Perpignan już dobrze wyposażony

Perpignan i Canet-en-Roussillon są już gospodarzami 2 dużych międzynarodowych konkursów padel :

  • FIP RISE Canet-en-Roussillon, którego druga edycja odbędzie się pod koniec sierpnia 2022 r.
  • FIP GOLD Perpignan od 22 do 26 czerwca

Wydaje się mało prawdopodobne, abyśmy zobaczyli w czerwcu kolejny międzynarodowy test padel międzynarodowy w Langwedocji-Roussillon.

publiczny padel fip rise canet en roussillon

Tuluza, ulubione miasto

Robin Haziza, który jest również częścią zespołu odpowiedzialnego za promowanie tego turnieju WPT Open (poprzez strukturę T&T Padel założona przez Tony'ego Parkera, Teddy'ego Rinera i Robina Hazizę, spółkę zależną T&T Global Management) destylowała informacje na żywo na Canal +, co pozwala sądzić, że Tuluza może być miastem goszczącym.

A gdyby tak się stało, byłaby to bardzo dobra wiadomość dla Haute-Garonne. Tuluza to historyczne miasto padel français.

Ze względu na wiele klubów padel w Tuluzie i jej regionie, które zapewniłyby sukces konkursu.

Mieszkańcy Tuluzy są również przyzwyczajeni do tych wielkich wydarzeń. Place du Capitole było świadkiem wspaniałych wydarzeń z French Open w padel czyli pierwszy i jedyny Puchar Świata, który odbył się we Francji w 2000 roku. Nie wspominając o końcowych etapach mistrzostw Francji i P2000 w Tuluzie Padel Klub.

Podobnie jak w Szwecji, francuscy gracze i gracze powinni otrzymać dzikie karty, aby wziąć udział bezpośrednio w głównym losowaniu tego Open. Sprawa do naśladowania.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.