Centrum miejskiePadel Nantes-Carquefou przygotowuje się do powitania swojego P17,18 Féminin ADEIS RH w dniach 19, 2023 i 1000 marca XNUMX r.

To pierwszy P1000 organizowany przez markę UrbanPadel. Założona w 2009 roku firma UrbanSoccer nigdy nie przestała dążyć do dywersyfikacji i jest całkiem naturalne, że zwróciła się do padel : ten ciepły i modny sport, który coraz bardziej przemawia do młodych i starszych. MiejskiPadel ma teraz 25 utworów padel w całej Francji (Le Mans, Montpellier, Nantes-Carquefou, a nawet w regionie paryskim z centrum w Évry-Courcouronnes). Marka, która chce się jeszcze bardziej rozwijać, aspiruje do inwestycji w czterech zakątkach Francji, otwierając tory w swoich centrach UrbanSoccer. Tory wkrótce ujrzą światło dzienne w Villeneuve-Loubet, Rennes-Vern i Dijon.

W tym pierwszym P1000 utworzonym w regionie Nantes, UrbanPadel chciał uhonorować kobiety turniejem w 100% kobiecym. W szczególności znajdziemy trzech aktualnych graczy: Marie Lefevre (11. miejsce), Mélanie Ros (13. miejsce) i Laura Buteau (17. miejsce).

Wielu z Was spodziewa się tego pięknego wydarzenia padel kobiecy!

Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!