Po zwycięstwie pary Vandaele/Detriviere wczoraj wieczorem w drugiej rundzie eliminacji, 15 Francuzów zagra w najbliższy piątek w pierwszej rundzie losowania głównego Wzrost FIP ​​autorstwa Burriany.

Kobiety: cztery pary 100% tricolor

Po stronie kobiet kilka pojedynków zapowiada się kusząco. Elodie Invernon i Fiona Ligi zmierzą się z rozstawionymi z numerem 3 Vivancosem/Lopezem Moralem. Charlotte Soubrie i Lucile Pothier zmierzą się z Castro Vilelą/Atencią Basilio, a Carla Touly i Jessica Ginier zmierzą się z Lopez Diaz/Sanchez Vera. Zakończmy na Marianne Vandaele i Amélie Detrivière, dwójce zakwalifikowanych, które grają przeciwko Fassio Goyenche/Escacena Montero.

Mężczyźni: siedmiu Francuzów na pokładzie

Wśród mężczyzn mecze dnia zapowiadają się jako trudne dla reprezentantów Francji. Arthur Hugounenq i Manuel Vives wystartują przeciwko Rodriguezowi/Nicolettiemu, natomiast Maxime Moreau i Dorian De Meyer zmierzą się z Arredondo Garcią/Martinezem. Dylan Guichard i Bastien Blanqué zmierzą się z Bellmunt/Tur Checa. Na koniec Thomas Leygue i jego hiszpański partner Alvaro Montiel Caruso rzucają wyzwanie Lopezowi Garcii/Mohindrze.

[Aktualizacja] : Dorian De Meyer doznał w tym tygodniu kontuzji pleców, para Moreau / De Meyer jest zmuszona wycofać się.

Mecze nie będą transmitowane, ale ewolucję wyników będzie można śledzić od godziny 10:00 za pośrednictwem link !

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.