Na północy Francji, u bram Boulogne-sur-Mer, narodziło się Fox's Centre. Klub padel mówi się o tym od jakiegoś czasu i nie bez powodu: wspaniałe obiekty, 4 pola golfowe padel w tym 1 panoramiczny centralny 1 pojedynczy i 1 dziecko padelNie licząc 5 kortów do badmintona, klub Saint Martin Boulogne staje się punktem odniesienia w regionie.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Na czele stoi François Luzinar, entuzjasta rakiet śnieżnych, który swoją pasję spełnia tym klubem. Wracając do swojej przygody, aby urzeczywistnić swój projekt:

łopatkowym Boulogne-sur-MerCześć François, czy możesz mi powiedzieć o swoim spotkaniu z padelem?

Cześć Franck i cześć wszystkim fanom Padela. Padel odkryłem w Portugalii, a następnie w Hiszpanii. 2 lata, kiedy łapię wirusa. Pasjonuję się żółtą piłką, tutaj przychodzi do mnie padel ... Spędzamy wspaniałe chwile, gra jest prosta i bardzo funkowa.


Od kiedy powiedziałeś sobie: „Muszę wyruszyć w tę przygodę padel "?

Natychmiast po odtworzeniu w Hiszpanii. Historia miłosna właśnie się rozpoczęła.

Po powrocie do Francji rozpocząłem tournee po klubach. Przeszedłem między innymi przez Amiens w Jean Pierre Chevrier z Multiball, Lesquin w Thibaut i Pascal z Padel Postawa więc Padel Sensacja w Villeneuve d'Ascq… Oczywiste było: musiałem zacząć!

wiosło-foxscenter-BoulogneIle czasu zajęło potwierdzenie realizacji Twojego klubu?

Między początkiem refleksji a narodzinami klubu prawie dwa lata.

Najpierw przekonaj moją żonę, żeby zaczęła ... niełatwo.

Na początku projektu miałem stabilną i interesującą finansowo sytuację ... Ale zbliżały się lata 40, mała żółta kula, którą strasznie mi brakowało i chciałem wrócić do mojej pierwszej miłości ... Potem rozpocząłem przygodę, mój kuzyn , inżynier informatyk oraz dyrektor administracyjny i finansowy skrzynki transportowej ...

Pewnego wieczoru przy stole narodziło się Fox Center.

Etap prezentacji Biznes Planu i Banku był gorzki, ale nasz partner BNP Paribas szybko zajął pozycję, pewny naszych pragnień, naszych pomysłów, naszych argumentów. Dziękuję im za zaufanie. Prawie dwa lata później, oto jest!

Jak wyglądała Twoja podróż do znalezienia lokalu i założenia klubu?

POSZUKIWANIE LOKALIZACJI, z dużym E, było dla nas priorytetem.

Chcieliśmy mocno uderzyć do naszego pierwszego skrzyżowania… i nie chcieliśmy odstępować od zasady, że lokalizacja jest wszystkim.

W końcu zakończyliśmy po wielu przygodach według naszego pierwszego wyboru, budynku przemysłowego wyświetlającego mierniki 14 pod dachem u jego iglicy i 12m30 w najniższym punkcie ... snu!

Dużo pracowaliśmy nad grafiką, kolorystyką, atmosferą, ciepłem, komfortem, starając się wytyczyć jasne wytyczne i wspierać trend naszych przyszłych innych centrów.

Centrum Foxa w St Martin Boulogne opiera się na 3 Padel Classics, centrum panoramicznym, boisku Padel, Baby Padel, a także boiskach do badmintona 5 na trawniku syntetycznym.

Oferujemy bar i restaurację o powierzchni ponad 200m2, dwie szatnie z prysznicami i toaletami. przestrzeń Proshop poświęcona Padel i Bad z dużymi markami, takimi jak HEAD, Yonex, New Balance, Black Crown, a wkrótce Artengo, z którymi zawarliśmy wspaniałą bliską współpracę.

Całość Foxa rozciąga się na więcej niż 2600m2 w pierwszej części. wciąż mamy więcej 2000m2 do opracowania, a pomysły idą dobrze.

Jak na otwarcie zostanie zorganizowany klub? Polityka handlowa? wystawa? demonstracja? Organizacja klubu? Jak powstaje zespół?

szybkość foxscenterOtworzyliśmy październikowy 14, tydzień po moich świecach 40, super prezent!

Nasz klub jest zorganizowany wokół słów: amplituda dostępności domu i fajne podejście.

Mamy bardzo otwartą politykę handlową ze stałymi stawkami, bez pełnych godzin lub godzin wolnych, ponieważ jesteśmy w sercu obszaru komercyjnego, a zatem podlegamy zmiennym pozycjom.

Ze względu na delikatne otoczenie gospodarcze naszego obszaru zlewni zdecydowaliśmy się na komercyjną strategię wielkości i dywersyfikacji działalności, w tym interwencję między stowarzyszeniami na naszych sądach, opartą na skorygowanej polityce taryfowej. i dostępne.

Klub jest zorganizowany wokół akcjonariuszy 3. Perrin, moja żona, zarządza działem operacyjnym, personelem i relacjami z dostawcami, David odpowiada za część finansową oraz imprezowy bar i wieczór. Ze swojej strony zarządzam sportowcem, relacjami i częścią komercyjną.

Właśnie zatrudniliśmy pracownika zatrudnionego w pełnym wymiarze godzin, trwają dwa inne zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin. Obecnie poszukujemy nauczyciela z Padel do naszego centrum w St Martin, a po drugie otworzymy prąd 2017, ale cicho, to wciąż jest mała tajemnica ...

Czy planowana jest już data inauguracyjna?

Inauguracja odbędzie się w grudniu 02, rozpoczynając ceremonie w kierunku 19H.

Sprawimy, że ten dzień będzie wielką rzeczą dzięki naszym markom, aby ten dzień był wyjątkową datą dla panelu.

Wkrótce poinformujemy Cię o płaskowyżu ...

Biorąc pod uwagę wyposażenie klubu, klub będzie oferował wiele wydarzeń ...

Ambicja naszego klubu jest z konieczności ogromna, ale pełna rozsądku i opóźnienia: przed biegiem zaczynamy od chodzenia.

Naszym życzeniem jest, aby ostatecznie organizować zawody krajowe i międzynarodowe, być niezbędnym krokiem w obwodach Head i National Padel Cup, a także w innych obwodach, nad którymi pracujemy.

Nasze franczyzy Fox's Center ma na celu rozwój sportów rakietowych w duchu odkrycia i rywalizacji dobrego ojca, z poszanowaniem naszych wartości.

Jeśli chodzi o tę franczyzę Fox's Center to działa?

Seria Fox's Center opiera się przede wszystkim na wsparciu i stanie ducha, jakim jest padel: wymiana umiejętności, dzielenie się doświadczeniami i łączenie sieci.
Zarys akompaniamentu, a zatem i serii, jest specyficzny dla każdego projektu, nie kajdany, ale szyte na miarę.
Aby zostać franczyzobiorcą, centrum Foxa jest utrzymanie niezależności przy jednoczesnym wykorzystaniu naszej koncepcji.

Wywiad Franck Binisti

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.