Magazyn tenisowy ogłasza nas na Twitter że Arnaud Di Pasquale ogłosił, że będzie padel z okazji Roland-Garros 2021!

Jest informacje, które można uznać za bezpieczne ponieważ ona pochodzi były zawodnik Arnaud Di Pasqualei że jest to przekazywane przez francuski magazyn medialny Tennis Magazine.

Sześć lat później pierwszy (i jak dotąd ostatni) wygląd padel w firmie Roland nasz sport powróci w tym roku! Chociaż planowano zainstalować dwa utwory w 2019 roku (musiało to zostać odwołane z powodu prac), mamy nadzieję, że tym razem będzie ten dobry!

 

Jeśli mamy wierzyć tweetowi z Tennis Magazine, powinniśmy mieć prawo do animacji byłych tenisistów które są „Miłośnicy dyscypliny”, więc myślimy o Arnaud Clément, Arnaud Di Pasquale lub Gaël Monfils! Z „Odbędą się tam wystawy, a opinia publiczna będzie mogła przeprowadzić testy, w zależności od kontekstu zdrowotnego”.

Mamy oczywiście nadzieję, że Covid-19 pozwoli na to wydarzenie. Powrót do Roland-Garros jest oczywiście wspaniałą wizytówką dla padel we Francji ! Trzymamy kciuki!

 

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.