Zdecydowanie nic nie idzie między Hiszpanem Navarro a argentyńskim Tello! Po przegranej Paquito i Juana z Pincho Fernandezem i José Diestro 6/7 7/6 6/3 w pierwszej rundzie WPT Chile Open wygląda na to, że wkrótce uformuje się nowa para. Na ustach wszystkich są dwa nazwiska: Navarro i Chingotto.

Jak już powiedzieliśmy, ostatnie rozczarowujące wyniki sportowe pary Navarro / Tello mogły doprowadzić tylko do separacji.

Chingotto: najlepsza impreza?

Po porażce swojej pary z Juanem Tello, Paquito Navarro mógł równie dobrze skupić się na innym Argentynie, byłym Tello, Fede Chingotto. Ten ostatni jest rzeczywiście prawicowym zawodnikiem, z wyjątkowymi cechami, które czynią go najbardziej odpowiednim zawodnikiem do gry u boku Hiszpana. Tak przynajmniej szepcze się w środku padelprofesjonalnie i na kilku kontach na Instagramie.

Jednak obaj gracze nie ogłosili jeszcze oficjalnie niczego. Również w konkursie w Chile obok Javiego Garrido Chingotto zmierzy się z parą Diestro / Fernández.

Ruiz/Tello?

Ze swojej strony Juan Tello mógłby nim być związany z Ale Ruizem, według wielu nieoficjalnych źródeł.

Ta gra w muzyczne krzesła pozostawiłaby dwóch graczy bez partnerów: Momo Gonzalez i Javi Garrido. Ale ponieważ są to dwaj lewi gracze, związek wydaje się mało prawdopodobny.

Jedno jest pewne, początek sezonu zapowiada się świetnie.

Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!