Losowanie kur wydało werdykt w mistrzostwach Europy Padel 2017, które odbędą się w Estoril Tennis Club w dni 3. Panie wpadają w skomplikowaną kurę. Panowie, faworyci ich kury.

U kobiet Francja upada w wielką kurę, ponieważ wpada do puli B złożonej z Hiszpanii, pierwszego świata na świecie u kobiet, Belgii, pięknego narodu Padel w Europie i Polsce, małej paczce konkurencja. Jeśli na pierwszym miejscu trzeba wykonać krzyż, Francja wydaje się być lepiej przygotowana do zdobycia biletu na powrót do stołu głównego. Ale uważaj na Belgię, naród, który zawsze utrudniał życie Francuzom.

Problem tej kury u kobiet polega na tym, że druga kula może spaść na Portugalię ...

Wydaje się, że Francja została zachowana. Wpada do puli A, jedynej grupy drużyn 3 z Holandią, którą Francja już zna i pokonała 2 lata temu w Europie 2015 i Niemcy, ton poniżej. A priori, na papierze, Francja powinna być pierwszą pulą i nagle unikać w tabeli głównej wszystkich ciężkich graczy: Hiszpanii i Portugalii.

Pamiętaj, że pierwsze dwa z każdej puli kwalifikują się do głównego losowania.

Ceremonia otwarcia Mistrzostw Europy w Paddle 2017 odbędzie się w poniedziałek 13 listopada, a rozpoczęcie meczów we wtorek 14 listopada.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.