Le Padel / Klub tenisowy Luzien w Saint-Jean-de-Luz regularnie uczestniczy w zawodach padel czasami trochę niecodzienny, tak już było Padel Txapelketa. Oczyść miejsce teraz o godz PIEC DONIBANEKO PADEL TOUR. Nie, nie, nie marzysz, klub oferuje turniej padel z… patelnią!

Od kilku lat piątek stał się w klubie wyjątkowym dniem z turniejem padel / treściwy aperitif na zakończenie w restauracji i lokalna festyn.

W tym roku poziom wzrósł o kolejny poziom dzięki grupie przyjaciół, którzy bawią się razem przez cały rok i którzy zdecydowali się wypuścić DONIBANEKO PIEC PADEL WIEŻA !

Ta pierwsza edycja będzie miała tę cechę, że wszyscy gracze bawią się patelnią. Nagrodą będą oczywiście piece oferowane przez jednego z partnerów wydarzenia, firmę Pro et Cie z siedzibą w Saint-Pée-sur-Nivelle.

Wreszcie, jak zawsze, klub oferuje czwartkowe turnieje od marca do października z Morganem Mannarino.

PIEC DONIBANEKO PADEL TOUR
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.