Od 9 czerwca kwalifikacje Betclic Premier Padel Rozpocznie się Bordeaux P2. Turniej, który dla francuskich graczy będzie inny niż wszystkie.

Widzieliśmy to od początku sezonu, Francuzi mieli problemy na boisku Premier Padel. Rzeczywiście, poza Alix Collombon, która automatycznie bierze udział w głównych losowaniach oficjalnego obwodu FIP, pozostali gracze zwykle nie przechodzą kwalifikacji. I móc w nich uczestniczyć poprzedni, muszą już mieć wystarczającą liczbę punktów!

Zatem w Santiago P1 czyj Właśnie rozpoczęło się losowanie główne, w kwalifikacjach wzięło udział siedmiu Francuzów, a ostatecznie w losowaniu finałowym będzie tylko jeden zawodnik: Alix Collombon…

Jednak w Bordeaux, ponieważ zawody rozgrywane są we Francji, a organizatorzy przy przyznawaniu nagród faworyzują członków francuskiej delegacji wild-cards (I kilka par zdecydowało się pominąć turniej), nie mniej niż W wydarzeniu będzie mogło wziąć udział szesnastu Francuzówi sześć weźmie udział bezpośrednio w losowaniu głównym, a pozostałych dziesięciu weźmie udział w kwalifikacjach.

Jest to zatem doskonała okazja dla wszystkich tych graczy, aby wziąć udział w turnieju na najbardziej konkurencyjnym torze na świecie i ewentualnie móc rywalizować z czołowymi graczami. Dodatkowo będą mogli zdobyć cenne punkty do rankingu i zagrać przed swoimi sponsorami, rodziną, znajomymi...

Jest to zatem niewątpliwie konkurs, którego nie może przegapić żaden fan padel Francuski!

Dla przypomnienia francuscy piłkarze, którzy będą obecni w Gironde:

Mężczyźni

Thomas Liga (Malowanie toalety z Arisem Patiniotisem)

Dylan Guicharda / Bastien Puste (stół toaletowy)

Max Moreau / Johan Bergeron (kwalifikacje)

Jeremy Scatena / Podręcznik żyjesz (kwalifikacje)

Juliański Seuryna / Adrian Maigret (kwalifikacje PŚ)

Thomas Vanbauce'a / Maksym Joris (kwalifikacje PŚ)

Femmes

Alix Kolombona (remis główny z Julietą Bidahorrią)

Jessica głupszy / Carla Toully (stół toaletowy)

Polanka Godallier / Charlotta Soubrié (kwalifikacje)

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !