To oficjalne, Belgia będzie miała swój Open od World Padel Tour w 2022, ale także w 2023. Na czele znajdziemy Vincenta Laureyssensa i Nicolasa Lhoista.

Zrobione ! Vincent Laureyssens (CEO Świata) Padel Agencja i przewodniczący komitetu organizacyjnego World Padel Tour w Belgii od 2019) i Nicolas Lhoist (CEO Recreation & Leisure Invest / People First / Tero / Knokke Out) wygrał przetarg na organizację Open World Padel Tour w Belgii przez kolejne sześć lat.

Ci, którzy mają mistrzowsko zorganizował wystawę Knokke, po raz kolejny będą mogli udowodnić swoje know-how przy organizacji WPT Brussels Open.

Rozpocznie się tak szybko, jak 2022 (3 maja), z turniejem, który zapowiada się już imponująco na starym terminalu promowym w Brukseli, dziełem architektonicznym zaliczanym do zabytków Belgii. Całkowicie odrestaurowana obudowa zapewni wyjątkowe warunki: Wysokość 25, 5.000m2 na działce o powierzchni 100.000 2mXNUMX w sercu Brukseli!

 

Vincent Laureyssens, z którym się skontaktowaliśmy, jest oczywiście zachwycony, że wygrał zaproszenie do składania ofert przeciwko dwóm zawodnikom wagi ciężkiej w wydarzeniach sportowych. On planuje niespotykane na turnieju padel : „Rozpoczyna się nabór sponsorów. Zorganizujemy najpiękniejszy turniej padel kryty świat z ostatnią transmisją w 70 krajach i 500 milionach potencjalnych widzów. Na miejscu będziemy mieć 50.000 3.000 odwiedzających, XNUMX VIP-ów”, Po prostu to!

Taxi world padel tour 2021

 

 

Źródło: Facebook WPT Knokke

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.